Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyire elkorcsult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire elkorcsult volna a világ? Vagy én vagyok túl 'abnormális'? Tényleg elhagynátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit a mai napig annyira szeretek, mint a kapcsolat elején, ezzel ő is így van. Viszont a kapcsolatunk elején 1,5 hónapot a kórházban kellett töltenie egy 'baleset' miatt (a kérdés szempontjából lényegtelen, mi történt). Kómában volt, de teljesen felépült, csupàn hangulatingadozásai vannak, amit gyógyszerrel kordában tud tartani.


Védekezés mellett becsúszott egy baba (nem akartuk elvetetni), majd a párom a 20. héten elvetélt (nemrég).


Számomra ő a tökéletes nő, eszemben sincs elhagyni. De! Pár barátom, akik tudtak a párom 'ügyeiről' kérdezte, mi a helyzet. Elmondtam, mire ők azt mondták, hogy nem 'szívnának' ennyit, mert csak 'vonzza a bajt' a párom.


Mit gondoltok? F



2015. febr. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy a barátaid érzéketlenek.

A párod ezekről a dolgokról nem tehet, hiba lenne elítélni érte.

Fő ,hogy szeretitek egymást.

2015. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kapcsolatnak arról is kell szólnia, hogy a rosszban is kitartunk a párunk mellett!
2015. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó barátaid vannak... Ne törôdj a véleményükkel!
2015. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság lenne elhagyni ilyenért... Nem tehet róla.
2015. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A többiek, akik ezt mondják Neked, nem tudják mi a szerelem, szeretet. Szerintem teljesen normális, hogy vele maradsz ezután is.
2015. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok... keress inkább normális társaságot!
2015. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a barátaid még sosem szerettek magukon kívül senkit igazán.... :(

Így a véleményük nem releváns. Kb. mintha egy kisgyerek magyarázná meg a szex és az azzal járó felelősségvállalást.

2015. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereted őt igazán, ha elhagyod a barátaid hülyeségei miatt. :) Senkinek sincs olyan élete, ahol minden tökéletes, sajnos előfordulnak ilyenek. Egyikről sem tehet a párod. Szerinted ő hogy érezné magát, ha ezek után még az is elhagyná akit szeret? A barátaid meg elég érzéketlenek lehetnek és látszik, hogy fogalmuk nincs a normális szerelmen működő párkapcsolatról. Te ne legyél olyan, mint ők, ha szereted akkor kitartasz mellette a nehéz időkben is.
2015. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!