Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes próbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni egy nagyon elhízott férfiként úgy, hogy 194000 Ft a nettó jövedelmem egy Miss Alpok Adria harmadik helyezetet elért lánynál?

Figyelt kérdés
Új kolléganő jött tegnap nagyon bejön kiderült hogy Miss Alpok Adria harmadik helyezést ért el. Beszélgettem vele és nincsen barátja így gondolom hogy bejövök neki azért vallotta be ezért simán ad nekem esélyt
2019. okt. 22. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy ilyen nőnek nem az elhízott d.sznók jönnek be.

Miért nem a saját kategóriádban keresel párt?

2019. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Házi nyúlra nem lövünk.
2019. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondold tul a dolgot, nagyot koppanhatsz. En is mondtam mar el kolleganomnek mikor vege lett az elozovel, eszem agaba nem jutott akarni tole valamit is.
2019. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Csak azért, mert annyit mondott, hogy nincs párja, szerinted máris zöld utat adott? Kicsit sokat gondolsz bele.

Amúgy: az esély megvan rá, de nem a körvérséged, vagy a fizetésedért. Lehet, hogy bejönnek neki a nagydarab férfiak, így ha jó a személyiséget, azonos az értékrendetek, persze, tetszhetnél neki. De az alapján, amit ide írtál, kétlem... Legalábbis ha több esze van, mint egy marék pillangónak, akkor tuti elküld.

2019. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne. Csak vigyázz, nehogy megtépjék érted egymást az 1.és 2.helyezettel.
2019. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem többet gondolsz ebbe a beszélgetésbe, mint ami volt. Mikor új munkahelyre kerültem én is említettem a kapcsolati státuszom. Nincs ebben semmi. Az esély persze megvan rá de őszintén, elég kicsi.
2019. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy lekapom mert állítólag ezt a nők szeretik ha egy férfi tudja mit akar és határozott
2019. okt. 22. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Már bocs, de mert valaki nem hazudik, hogy szingli, nem jelenti azt, hogy akár tőled valamit.
2019. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

"Arra gondoltam hogy lekapom"


Ha ki akarod magad rugatni, akkor hajrá.

2019. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Lekaphatod, de akkor a netto fizud 0 lesz nem 194k zaklatas miatt 😂
2019. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!