Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a 30 év feletti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a 30 év feletti, elhízott, kövér 90 kg körüli vagy feletti gyerekes anyukák akik senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés
Onnan gondolom hogy én is elég lúzer vagyok az egy dolog hogy nem vagyok helyes, de nagyon félénk tutyimutyi vagyok, nem véletlen hogy nem kellek senkinek. Fent vagyok a társkeresőkön és általában csak az ilyen nők állnak velem szóba és ilyen nőkkel volt randim
2019. okt. 6. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért randiztál velük, ha nem jönnek be neked? Kit akarsz becsapni? Magadat vagy őket?
2019. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekről a dolgokról nem lehet itt rendesen beszélni, mert sértésnek, bántásnak veszik.


De igen, ezt látom, hogy az egyedülálló anyukák többnyire olyan férfiakkal vannak, akik maguk sem nagy főnyeremények. (Jó, kivéve ha tényleg különösen jól néznek ki, és/vagy viszonylag gazdagok, tanultak)

2019. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért randizol olyan nőkkel, akiket lenézel, és kicsit sem tartasz vonzónak? Ennek mi értelme? És miért lúzer egy nő azért, mert egyedül maradt a gyerekével, de ő legalább vállalta érte a felelősséget, és felneveli?
2019. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

"De igen, ezt látom, hogy az egyedülálló anyukák többnyire olyan férfiakkal vannak, akik maguk sem nagy főnyeremények."


Én a férjemet főnyereménynek tartom, pedig egyedülálló anyaként ismertem meg. Ő is elvált, gyerekes férfi volt.

2019. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A 30 év alatti,kövér anyukák sem kellenek senkinek sem.
2019. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4:


1. Attól még lehettek kedves, normális, jó emberek és szerethetitek egymást, hogy nem vagytok külsőre hű de vonzó emberek. A két dolog nem függ össze.


2. Illetve írtam, hogy vannak kivételek, pl a különösen csinos és/vagy művelt, tanult, jómódú egyedülálló anyukák is könnyebben találnak párt azoknál, akik nem ilyenek

2019. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Ismerősöm 41 éves kövér, gyerekes anyuka, de mêg neki sem kellenél. Ja, és ő talált magának férjet, szóval valamit elêg szarul csinálhatsz:/
2019. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy leírták fent, ennyi időd van, hogy olyan randikat szervezz akikről eleve tudod, hogy nem érdekelnek? Magadat és a partnereid idejét is rabolod ezzel. Inkorrekt, ha a saját önbizalomfröccsöd miatt másokat ezért becsapsz.

A férfiak "ranglistáján" meg te helyezted el magad, ha te lúzernek tartod magad akkor ne várd, hogy mások mást gondoljanak rólad.

2019. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg.

De teny hogy az az ember aki elhagyja magat nem ANNYIRA Vonzo mit aki nem hagyja el magat... ha lenne onismereted te is tudnad erre a realis nem gyerekes es nem eltulzott valaszt.

2019. okt. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy még te nézel le másokat, aztán senkinek se kellessz.
2019. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!