Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, akinek az exe nagyon ronda?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogyan néz ki az, aki már csak ex?
2019. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel az ex külseje.
2019. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, könnyen befűzhető hármast tervezel? :)
2019. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekelne az exe külseje... ? Nem értem.
2019. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa, igen. Nem különösebben érdekelt az exe. Nem volt koszos, igénytelen nő, csak nem épp kevező vonásokkal áldotta meg a genetika, arról pedig nem tehetett.

Élettársamnak is van olyan exe, aki szerintem nem volt szép. De mi közöm hozzá? Akkor, ott neki tetszett. Szakítottak, és most velem van.

2019. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, habár én foglalt vagyok szóval elméletben igen. Mert azt gondolnám ebből, hogy nem csak a kinézetre megy ami mindenképp pozitívum.
2019. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek csak örülnék! Mindig boldogsággal tölt el, ha szebb vagyok, mint az ex :)
2019. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megkérdeztem a párom, hogy mennyire volt gyakori az exével az orál és azt a választ kaptam, hogy egyáltalán nem, főleg azután, hogy két hónapra magában felejtett egy tampont (wtf), inkább örültem neki, hogy egy ilyen szar után a puszta létezésem mellette jobb hír, mint bármelyik exe. És ez csak egy sztori volt a sok közül.


A csaj nem csúnya (nem volt az, amíg el nem hízott), de őszintén szólva nem érdekelne, ha az lenne, ahogy az sem érdekel, milyen ordenáré mocsokban éltek, mikor a párom épp nem takarított utána. Valahol becsülöm, hogy engem sem cicababának tart, hanem hozzájuk hasonlóan valamit látott bennem.

2019. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem eleg nehez volt ezt feldolgoznom

Egy nagyon csúnya es igénytelen novel volt előttem a párom.

Belülről is ilyen, primitív alpari stílusa van.

Az is zavaró ebben hogy ilyen kicsik az igényei akkor kb mindegy neki kivel van es ez elszomorító.

2019. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan barátom, akinek szerintem ronda barátnője volt előttem, sőt a mostani páromnak kifejezetten szebbek az exei nálam. Viszont az én exem egy nagyon csúnya, igénytelen lánnyal jött össze, ami eleinte zavart, mert úgy voltam vele, ahogy már az egyik hozzászoló írta, hogy bárki jó neki. Valamiért úgy gondoltam ez valahol engem is minősít, de most már hidegen hagy, a szépség amúgy is nagyon relatív.
2019. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!