Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti járnátok kerekesszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok kerekesszékes férfivel?

Figyelt kérdés

Dolgozom, saját autóm, lakásom van, jóképűnek mondanak, barátaim is vannak. De mindenki csak barát. Hogyan törhetném át a gátat a nőkben?

31/f


2016. szept. 14. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Én nem járnék. Nem szeretnélek megbántani, de én nem érezném magam egyszerűen nőnek egy kerekesszékes férfi mellett. Egyszerűen nem tudnék attol elvonatkoztatni, hogy ő más, mint a többiek. És most jöhetnek azok a nagy beszédek, hogy mindenki ugyanolyan értékes stb stb stb. . Belülről lehet. De egy mozgáskorlátozottól mégse tudnám megkapni azt, amire szükségem van, hisz korlátok között kepes elvégezni a napi rutint is. Nem tudja például csak ugy random átölelni a derekam, mert a feje a fenekem magasságában van. Ilyen apróságokra gondolok. A szeretet/szerelemhez nem elég csak a belső vonzalom. Külsőleg is meg kell lennie és számomra egy kerekesszékes nem vonzó, mint férfi. És ebből jön az, hogy én is csak barátként tudok ilyen emberekre tekinteni.


Kerekesszékes nők körében nézelődtel mar?

2016. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem sok esélyed van. Még fél lábúként sincs esélye az embernek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Sajnálom, de engem taszítanak a fogyatékosságok ( ha ez nem politikailag korrekt szó akkor helyettesítsd amivel akarod). A kerekes székes embereknek sokszro elsorvad a lábán az izom, mivel nem használja, aránytalanul sovány és furcsa lesz, és sajnálom de ez engem valahogy zsigerből taszít.


Emberileg teljesen együtt érzek veled, biztos értékes ember vagy, de ettől még képtelen lennék vonzódni hozzád. Remélem találsz valakit, aki nem így gondolkodik, mint én.

2016. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is őszinte leszek. (Nem kell azzal megvadolni,hogy csak vigasztalásból írom.)

Eltudnék képzelni egy kapcsolatot egy kerekesszékes férfivel.

Ha teljesen levesz a lábamról, kedves,őszinte és szórakoztató személyiség akkor nem látom akadályát.

Majd pont egy kerekesszék állna közém és a szeretett férfi közé...:)

Mások véleményére pedig magaslesről tennék. :)

2016. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletesen egyetértek a négyes válaszolóval. Nézz körül jobban, biztos lesz olyan lány, akinek Te jössz be, a személyiséged, és nem is törődik majd azzal, hogy kerekesszékben ülsz vagy sem.
2016. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem keresel hasonló helyzetben lévő lányt? Könnyebben tudnátok igazodni egymáshoz és hasonlóbbak az igények, életstílus.
2016. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.Van parom, de abszolut el tudom kepzelni h ha egy mozgasserult pasiban talalom meg azokat az ertekeket amik nekem szamitanak es kulsore bejonne,nem erdekelne h mellettem setal v mellettem gurul...
2016. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki azutan jutna kerekesszekbe, hogy osszejottunk azas tema, az is lehet, hogyha megszeretnek egy keresesszekes sracot, akkor belemennek, de ha az onzobb enemet hagyom beszelni, akkor nem mennek bele, mert nem tudom, hogy birnam igazi vad szex nelkul...szamomra a szexualitas nagyon fontos tamaszpontja egy parkapcsolatnak.
2016. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

24/L

2016. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Akár már meglévő kapcsolatban kerülne oda, akár úgy ismerném meg. Ezekkel a dolgokkal manapság teljesen jól együtt lehet élni, nem az őskorban élünk. Nem lehetne akadály egy szék. Egy két lábon járó hűtlen kis terrorgép jobb? Ez nagyon nem mérvadó. Aki meg inkább választaná a szarabbat csak mert "lábai vannak" az meg is érdemli. Csak körül kell nézni, mennyi semmit érő nő/férfi van. És ezek mind hibátlanul járnak...
2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!