Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjon kosarat egy férfi egy nőnek, ha nem tetszik neki, de nem akarja megbántani?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelek egy lányt, akivel gyakran találkozok és csodálatos lelke van, de külsőre nem az esetem. Barátnak el tudnám képzelni, de semmi több. Félek, hogy többet akar ennél.
2019. okt. 22. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázz a nonverbális jelekre és a metakommunikációra, hogy még véletlenül se érezze azt, hogy mintha tetszene neked. Ez nagy odafigyelést igényel.
2019. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Egy olyan lanykent aki ebbe a csapdaba esett bele, azt javasolnam, hogy

beszelgess vele mas lanyokrol, kerd a tanacsat, hogy erezze, hogy baratkent tekintesz ra,

ha lehet ne nagyon talalkozz vele kettesben,

hatarozottan ne legyenek erintesek, oleles-az en haverom pl szeret ugy beszelgetni, hogy megerinti az embereket, es szeret flortolni is.

Ne lajkold a facebook posztjait.

Magambol kiindulva igyis-ugyis megbantva fogja magat erezni, de meg mindig jobb, mintha felreertelmezhetoen viselkednel vele.

De a legelso a legfontosabb, add tudtara, hogy mas lanyok tetszenek neked.

2019. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Hogy öltözködik a lány? Nem lehet hogy ha bejövősen öltözködne akkor tetszene? A férfiakra annyira hat a ruha, hogy az már néha fájdalmas. Mondjuk a nőkre is. Lehet hogy csak még nem láttad igazán jó formájában, azért nem tetszik, elutasítod, és később egyszer meglátod úgy és szedegeted az álladat a földről.
2019. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Férfi és nő között nincs barátsàg
2019. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Mesélgess neki a barátnő(i)ről! ...ha vannak, ha nincsenek.
2019. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg neki, tisztán, őszintén. Nem ciki. Ha felnőtt, érett gondolkodása van megérti. Az lehet, hogy ő nem akar barátságot, de lehet egy életre jóban lesztek, mint haverok, barátok.
2019. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Én úgy küldtem el, hogy nemrég lett vége a kapcsolatomnak és most nem akarok újba belebonyolódni. Kell egy kis idő.



A lényeg, hogy ne bántsd meg!

2019. okt. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Huh... na ilyet még nem hallottam. Illetve egyszer egy haver hasonlóan volt. De nekem fura. Ha valakit kedvelek, úgy igazán, akkor "megszépül" a szememben. Amikor a legjobb barátoddá, életed részévé stb válik, akkor nálam nem kérdés, hogy barátnő jelölt lesz belőle külsőtől függetlenül. Vagy hogymondjam, szóval elkezd külsőre is tetszeni. Persze pár napos felületes ismerettségnél ez oké amit írsz, de akit alig ismerek arra meg nem használnám a "nagyon kedvelem " és "csodálatos lelke van" kifejezést.
2019. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egysenesen megmondod neki. De ha látod, hogy ő később is reménykedne, a barátságot is engedd el, mert nem lesz vége.
2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: egyértelműen jelzed, hogy barátként tekintesz rá. Én nőként ezt szoktam, ha eldöntöttem, hogy valakivel egészen biztosan nem tudok többet elképzelni. Ha neki megfelel a barátság, akkor lesz folytatás, ha többet gondol a dologba, akkor - ha van esze - kerülni fog. De mivel te eldöntötted, hogy milyen irányú kapcsolatot tudsz elképzelni, neked kell(ene) egyértelműsítened.
2019. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!