Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék megpróbálni ismerkedni, de nem nagyon szeretek beszélgetni idegenekkel. Mondhatni a szociális készségeim elég gyatrák. Tudom, elég ellentmondásos a helyzetem.
2019. okt. 23. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:


1/

1. megfogadod az oldalon lévő lúzer pasik tanácsát, hogy nem lehet nőd, mert nem vagy 190 cm, kicsi a farkad, ronda és szegény, stb.. vagy.


2. A másik lehetőség, hogy szembeszállsz a félelmeiddel. Megteszed azt, amitől félsz, sokszor, és haladsz. Közben képzed magad: pl. pszichológiai könyveket olvasol, stb.


Valassz.

2019. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Adok egy esélyt a pszichológiai könyveknek, aztán elválik, mi lesz.
2019. okt. 23. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó választás.


Mellé ajánlom ezt a kis videót is, elgondolkodtató és motiváló:


[link]

2019. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem tudsz vezetni, minek szeretnél Lamborghinit? Vagy a garázsban porosodna, vagy összetörnéd.

Előbb szerezz jogsit.


Persze átvitt értelemben. Próbálj meg valamelyik ismerösöddel picit közelebbi kapcsolatot kialakítani, pl hívj el valakit dartsozni, de ez csak egy példa, bármi jó.

Először tehát a már meglévő ismerősökkel próbálj picit kísérletezni a határaiddal.

2019. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerősök sem nagyon vannak, de értem, mit akarsz mondani.
2019. okt. 23. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

A pszicho-, és egyé könyvek csak akkor jók, ha a gyaksziban is alkalmazod őket.

2019. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2019. okt. 23. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy bátor és ismerkedj mert aki mer az nyer :)
2019. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom.
2019. nov. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!