Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem létezik "átlag alatti" nő? F31

Figyelt kérdés

Eddig életem során minden nőben teljesen más fogott meg. Volt, akinek a mosolya, volt akinek csak a testalkata, de olyan is előfordult már, hogy annyira megragadott a személyisége, hogy konkrétan csak szakítás után, miután kiábrándultam belőle vettem észre, hogy nem is tetszik igazából külsőre.

Volt egy nő, akinek van egy kis sebhely az arcán egy korábbi baleset miatt. És mondta, hogy rengetegen visszautasitják, bennem sem nagyon tudott bízni sajnos ezért nem jöttünk össze, azt hitte csak játszok vele. Pedig iszonyú aranyos volt. Sajnálom, hogy nem voltam elég jó ember ahhoz, hogy meg tudjon bízni bennem, mert egyszerűen imádtam a személyiségét. Félénk volt, picit önbizalom hiányos, de néhány dologban meg hihetetlen magabiztos és ösztönző.


Nem láttam még átlag alatti nőt. Olyan nőkkel találkoztam eddig életem során, akik NEKEM nem tetszettek, de ök meg volt hogy egyik ismerősnek bejöttek. Olyannal is találkoztam, akinek problémái voltak, van akinek a problémáit közösen meg lehetett volna oldani, van akikhez ÉN kevés lettem volna.


Nem értem ismerkedéskor miröl beszéltek, amikor "átlag alatti" nőről van szó.



2019. okt. 24. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%

4-es és attól lefelé


[link]

2019. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Na pont a hozzád hasonló igénytelen lúzerektől van eltelve magától a legüresebb legcsúnyább flegma nő is.
2019. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Még a négyesnél is lenne pár elfogadható ha ledobna egy kis felesleget.
2019. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Adom a 3-as kommentjét.

Viszont 4-től felfelé is van aki nagyon nem tetszik külsőre. :O

Még a "legjobbak" között is akad olyan, akivel akkor sem jönnék össze, ha fegyverrel kényszerítenének. :/


Bár sokat segítene, ha megszólalnának, átrendezésne a szubjektív "rangsorom".

2019. okt. 24. 11:44
 5/26 A kérdező kommentje:

Pl ha ugyan olyan személyiségű lenne az összes nő a képeken és ez tegyük fel bejönne nekem, akkor én az utolsó sor balról 2. nőnek egész biztosan nem tudnék összejönni,mert egész egyszerűen NEKEM nem tetszik. Viszont az 5. sor utolsó nem tudom hogy kerül az 5. sorba.. ő pl. NEKEM nagyon bejön.


Most akkor valami baj van velem szerinted, vagy mi? xD

(Ez költöi kérdés)

2019. okt. 24. 11:49
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

"Csak szerintem nem létezik "átlag alatti" nő? F31"


Igen, csak szerinted!... meg még egy pár alkoholista szerint. Miszerint nincs rossz nő, csak kevés pia.

2019. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2%

Ez a szemléltetés sem elhanyagolható:

[link]

A férfiak kiket akarnak és a nők kiket.

2019. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy te nem találkoztál ilyen nővel, vagy nem látod annak egyiket sem. Szerintem eleve rosszul értelmezed az “átlag alatti” fogalmat.

Születési hibák miatt (baleset általi hibák) egyik nemnél sem szokás elítélni valakit. Ez a fogalom inkább az igénytelenségre utal, amikor a férfi/nő nem mosakszik, büdös a szája, ízléstelenül öltözik, valami régi kopott ruhákba, nem frissíti a ruhatárát, nem sportol, nem mozog semmit, el van hízva, vagy viselkedésben igénytelen, csúnyán beszél, ostobaságokat mond folyton, stb.

2019. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
3%

Hidd el, hogy van olyan nő.

Az egy dolog hogy neked nem tetszik, de ha rajtad kívül még másik 10 férfinak sem, akkor nyilvánvaló hogy átlag alatti.

2019. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Vampir Agi
2019. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!