Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek kisvárosban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek kisvárosban élek és nincs semmi lehetőség?

Figyelt kérdés
26eves vagyok, nem tudom hol kéne próbálkoznom neten szoktam csak de más is jó lenne.
2019. okt. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg egy kis faluban lakok, itt aztán tényleg nagyítóval kell keresni a csajokat :D

Neten szoktam én is, de nem sok sikerrel, de rájöttem, hogyha tényleg lányokat szeretnék látni, akkor nincs mese, el kell menni egy nagyobb városba.

2019. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a neten hogy megy?
2019. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én megertem a problémád, ez a baj aki nem városba (nagyvárosba) születik ba.. hatja
2019. okt. 24. 15:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is tud ebbe segíteni senki ugye?
2019. okt. 24. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem is tud ebbe segíteni senki ugye?"


Mért milyen segítségre gondoltál hogy más kölcsönadja neked a húgát vagy a feleségét ? Ilyen nem lesz.


Továbbá az itt lévő több mint 1 Millió (nem nem költői túlzás) ilyen kérdésből már rájöhettél volna hogy ez a fórum csak összegyűjtött egy probléma típust.

Semmi egyébről nincs szó. Mindenen ember maga dönti el hogy kivel kíván együtt élni.

2019. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván azért ír ide az ember yhogy segítséget kérjen.. De úgy látszik itt nem érdeklik mi van a másikkal.
2019. okt. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!