Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Hogy vélekednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogy vélekednétek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy pasas akivel a távolság miatt(220km) nem lehettek együtt mert nem akar egyikőtök sem távkapcsolatot. De online nagyon jól elbeszélgettek és pár hónap szenvedés után mégis úgy döntötök megpróbáljátok, mert annyira tetszetek egymásnak. Majd kiderül hogy a pasi amég "fűzögetett" titeket szexkapcsolatban volt mással. Hogy reagálnátok? zavarna egyáltalán?
2019. okt. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez nevetséges.
2019. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi?
2019. okt. 25. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyből elengedném a kapcsolatot. Ha én valakit szeretnék "megszerezni" teljesen alap hogy minden más szexualis/szerelmi kapcsolatot elvágok.

Átverve érezném magam. Ez és az alap probléma (távolság) elég lenne hogy mást keressek.

2019. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval, úgy gondolod hogy az egymás iránti sóvárgásos időszakban sem legyen más? (teljes mértékben egyetértek veled, csak hogy jól értem-e)


Nekem se számít hogyha akkor küldi el az adott lányt amikor eldönti hogy na megpróbálja a távkapcsolatot

2019. okt. 25. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Volt egy nő, akivel kölcsönösen szerelmesek lettünk egymásba. 160km volt köztünk. Annyira szerettem, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy mással együtt akarnék lenni.

Pár hónapig működött. Persze a távolság volt a gond és hogy nem lehetünk többet együtt.

Még nagyon erős érzelmi kötődés mellett is kvázi halálra van ítélve egy ilyen kapcsolat.

2019. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltatok együtt, csak neten. Akkor?

Vonuljon mindenki cölibátusba csak mert még nem tudjátok mit akartok egymástól?

Ez még tipikus az a semmi sincs eldöntve időszak. Teljesen belefér minden.

2019. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!