Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Jogos a félelmem? Hogyan tehetnék ellene, ha nem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még nem volt barátom. Ennek annyi oka van mindössze, hogy kisvárosban lakok, és az idősebb fiúk egyetemre mentek, a kortársaimmal meg sajnos sosem jöttem ki jól. Most már én is egyetemista vagyok egyébként, de érzem a párkapcsolati tapasztalat hiányát, ugyanis félek a fiúktól. Még nem közeledett felém senki, lehet, hogy nem is mernek...


Amúgy nagyon szívesen elbeszélgetek bárkivel, meg nyitott személyiségű vagyok, de ha fiúkról van szó, könnyen zárok. Főleg, ha az illető tetszik, akkor nem merek ránézni és kerülöm :D Elég h*lye egy helyzet.

Ez volt az előtörténet. Most jön a lényeg.


Van egy srác, aki nagyon bejön, hasonló a zenei ízlésünk és nagyon aranyosnak tűnik (sajnos még nem beszéltem vele kettesben, ezért írom, hogy tűnik). Viszont "baromi jól néz ki", jár kondizni, de ez engem annyira nem érdekel, mármint nem feltétlen bukom a kigyúrt fiúkra, de ő most mégis megtetszett (egy másik dolog tetszett meg benne, de most nem részletezem). Én nem vagyok modellalkat, van hasam, combom, fenekem... És emiatt úgy gondolom, hogy semmi esélyem nála...


Két hét múlva fogjuk látni egymást, nem tudom, felismer-e majd egyáltalán, de akár igen, akár nem, hogyan tudnám legyőzni a félelmemet, hogy esetleg beszélhessek vele?



2017. máj. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jótanács: ne te kezdeményezz. A pasik itt biztos le fognak pontozni, de hidd el, ha egy pasinak bejössz, az kezdeményez. Inkább kezdj el te is sportolni, csinosan öltözni, azzal nagyobb esélyed lesz a fiúknál.
2017. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem könnyű kérdés. Én is ilyen voltam, igaz én alapból se vagyok nyitott. De 18 évesen tetszett egy nagyon jóképű és férfias pasi, azt hittem esélyem sincs. Később megtudtam hogy odavolt értem, na de akkor már mindegy volt. Aztán a mostani barátom is bevallotta, hogy sokáig azért nem mert nálam próbálkozni, mert szerinte jobb nő vagyok, mint amennyire ő jó pasi. De ez hülyeség. Kell a kémia, de minimális szerepe van benne a kinézetnek. Klisé, de tényleg a kisugárzás számít. Ha magadat adod és a személyiségedet bírja, nyert ügyed van. A fiúknál amúgy se jellemző hogy barátzónába raknak. Bízz magadban ;)

22 l

2017. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 nem barátzónába rakják, hanem addig hülyítik, míg megdugják, aztán otthagyják. Ezért nem kockáztatnék...persze van esély rá, hogy bejössz neki, de akkor legyen töke odamenni hozzád. Vagy neked az ilyen kis esetlen pasik jönnek be? :D
2017. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a történeted elejét rosszul hiszed. Nem azért nem volt még barátod, mert kisvárosban laksz és elmentek az idősebb fiúk egyetemre, a kortársaiddal pedig nem jöttél ki. Rengeteg embernek van kapcsolata kisvárosban, rengetegen járnak olyannal, aki egyetemre jár egy másik városba és rengetegen járnak a kortársaikkal. Egyszerűen akkora igényeket fektettél, amekkorának senki sem felelt meg a környezetedben. Ez alapján, valószínűleg ez a srác egy top pasi és bármikor találhat top csajt.
2017. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-mas, nem, ha annyi töke sincs, hogy odajöjjön hozzám, akkor úgy kell neki :)


4-es, azért ez a dolog sokkal összetettebb, de egye fene, lehet van abban valami, amit írsz :)

2017. máj. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!