Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan vélekednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vélekednétek a helyemben? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem az interneten egy fiúval. Az adatlapja alapján és az első találkozáskor nagyon szimpatikus volt, érdeklődő, kommunikatív, kedves, figyelmes. Szinte bármiről lehet vele beszélgeti, és meghallgatja a másik felet is. Viszont pár napja rám írt az egyik barátnőm, hogy ráakadt a srácra egy másik társkereső oldalon is, ahol finoman szólva sem az a kép rajzolódik ki róla, amit ő mutat. Ott az adatlapján olyanokat ír, hogy élvezi a szingli életet, de kell neki egy kis plusz, amit egy nő adhat meg ilyenek. Ráadásul a fotói is ilyen tükörben feszítő mobillal fotózó irritáló képek. Gyanússá vált az illető és én is elkezdtem utána nézelődni és még egy harmadik oldalon is megtaláltam ugyan ezekkel a fotókkal. Szóval most teljesen elbizonytalanodtam, hogy ki lehet ő, és vajon mennyire igaz az a kép, amit eddig mutatott magáról. Ti mit tennétek?

2017. febr. 28. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

kérdezted a céljairól?


24F

2017. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Illetve én is eleve már úgy álltam a dologhoz, hogy komoly kapcsolatot keresek. Ő is így állt a dologhoz, legalábbis szavakban.
2017. febr. 28. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban meg akarod ismerni, ismerkedj vele tovább!
2017. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

finoman a tudtára hozhatod, hogy láttad más oldalakon más adatokkal...

ne kösd az orrára, hogy "kutakodtál"...csak megtaláltad :)

és figyeld a reakciót...és döntsd el, hogy szerinted mit is tervez veled...


24F

2017. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az emberek jó része több oldalon is fent van.Ez még nem jelent semmit.Az viszont igen, ha minden helyen más célok vannak megadva.Az is előfordulhat, hogy amikor felregisztrált, akkor még másképp gondolta..

Én még adnék neki kis időt.Előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, csak figyelj és ne dőlj be neki hamar.

2017. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azzal nincs baj, hogy több oldalon van fent. Csak azzal, hogy mást ír az egyiken és mást a másikon. És ha valami régi regisztráció lenne, akkor még megértem, hogy máshogyan vélekedett akkor. De nem erről van szó. Nem régi a regisztrációja és nem rég még látogatta is.


De igazatok van várok még egy kicsit és meglátjuk mi lesz. köszi

2017. febr. 28. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
En biztos nem kerdezgetnem miért van fennt masik társkeresőn is.Csak egyszer vagy kevésszer találkoztatok ehhez a felelősségre vonashoz..Próbáld megismerni aztán kiderül.
2017. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem írtad, mikori a regisztrációja. :)Csak tapogatózom a megadott adatok alapján.Lehet lusta volt megváltoztatni a szöveget, ezt sem lehet biztosra tudni...Figyelj és várj még.Mást nem tudsz tenni, ha folytatni akarod vele az ismerkedést.Okos légy, ilyenkor az a legcélravezetőbb.Lehet elárulja magát valamivel, ha nincsenek komoly céljai veled.Nem mindenki velejéig rafinált.
2017. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a srác úgy áll a dologhoz, hogy ha talál komoly nőt akkor talál, ha meg csak alkalmira érdemes nőket talál attól sem zárkózik el.


Nem mindenki válogat, sőt inkább az a jellemző, hogy amit "dob a gép" azzal vannak. Könnyebb is, mint évekig várni az igazira.

Próbáld jobban kiismerni, nem kell egyből fals következtetést levonni.

2017. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen barátnőket, akik "ráakadnak" szegény puncipecér adatlapjára, és tönkreteszik a vadászatát. :-))
2017. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!