Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak a tapasztalatlans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak a tapasztalatlanság, a nőknek pedig az idő a legfőbb ellenségük a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Vonzó nőnek lenni egyszerűen csak egy állapot. Ezért mondják, hogy nőnek csak születni kell, mert mindenki 0 évesnek születik és megy felfele az életkora, és így mindenki elérkezik jó esetben a 18-25 éves korszakába is, amikor a nők válogathatnak, mert egyszerűen az ő értéküket csak az határozza meg, hogy fiatalok és szépek és feszes a bőrül meg ilyenek. Tehát ez egy állapot.

Míg a férfi értékét mi határozza meg? Elsősorban a tapasztalat. És a tapasztalat is több részből áll:

-tapasztalat az életben

Aki nem tapasztalt az életben, azok a tipikus "gyógyegerek" akik nem találják a helyüket a világban. Emiatt sokszor bénáznak, nyominak tűnnek és ezeket a jelzőket előszeretettel használják is rájuk

-tapasztalat a nőknél

Aki nem tapasztalt a nőknél, nem voltak már előtte sikeres hódításai, kalandjai, rövid vagy hosszútávú párkapcsolatai az a tipikusan sikertelen avagy lúzer pasi típusa. Ezeket a jelzőket szintén előszeretettel használják

-tapasztalat egy adott szakmában, munkatapasztalat

Az is nyilvánvaló, hogy egy tapasztalt szakember, legyen az szoftverfejlesztő, szakács vagy kőműves az sok pénzt tud keresni. Míg a pályakezdő társai meg örüljön hogy éhen nem hal. Legalábbis itt Magyarországon ez a helyzet. Nem ritkán szülői támogatásra szorulnak az ilyen fiatal, pályakezdő csórók. Csak akkor tud valaki saját lakást, autót meg drága nyaralásokat megengedni, vagy egyáltalán önerőből megélni, ha már tapasztalt, profi szakember valaki valamiben. Ami szintén óriási hátrány a csajozásban, a csóróság és az anyagi és egyéb fajta meg nem becsültség a karrierjében. Szintén megalázóan szemére vetik a férfinak, ha ez a helyzet.

Szóval amint látjuk, egy férfivá fel kell nőni, meg kell érni, meg kell küzdeni azért, hogy nagybetűs férfi legyen valaki. Nőnek meg csak születni kell, és a legjobb korban lenni éppen, tehát az egy állapot.

Miért veri magát, és miért egoista mégis sok fiatal nő, csak azért mert ő éppen aktuálisan nagy "sztár" a társadalmon belül, mert mindenki őt akarja? Amikor nem tett érte semmit, csak ezt dobta a gép. És ez az állapot amúgy is átmeneti. Majd ha 30 fölött már megjelennek a ráncai, szül egy gyereket, felmennek a kilói, akkor már egyből nem ez lesz.


2019. okt. 26. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi zagyvaságot összehordani, jesszus
2019. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy férfi feldughatja a valagába a tapasztalatát. Ugyanúgy külső,igényesség,modor,anyagi helyzet a meghatározó.
2019. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem wz idő az ellenségem, hanem az elhízás. Úgy vagyok vele, hogy amíg tudok sportolni, sok félnivalóm nincs, az emberek 70%-ánál már többet tettem magamért. Önbizalmat ad, feszesebben tart, kikapcsol, lenyugtat, formában maradok. Ezzel a kapcsolatokban jelentkező problémák felét kikerültem (hiszti, eligénytelenedés, önbizalomgondok miatti további hiszti).


Amúgy van összefüggés a két dolog között, amit mondasz. Akár a nő görcsöl rá a korára, akár a férfi a tapasztalatlanságâra, azt tapasztaltam, hogy az összkép rotka taszító lesz. Rettenetesen érzem magam annak a nőismerősömnek is a társaságában, aki folyton arról beszél, hogy ő öregszik, hogy xy fiatalabb nála 2 évvel és azért ilyen sikeres hozzá képest, meg kényszeresen vesz minden kencét, természetesen az olcsóbbat, aminek semmi értelme egy rossz életmód mellett. Meg beleerőlteti magát ilyen cicababa ruhákba és baromi ízléstelenül néz ki. Pedig csak 35 éves. De sírt már nekem szűzfiú is hasonlóan, baromi égő módon. Ezek a problémák pedig általában csak az ő fejükben léteznek. Engem legalábbis egyik sem érdekelne, talán fel sem tűnne, mi a bajuk, ha nem ekörül forogna minden.

2019. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

“veri magát az egoista fiatal nő” = “nem akar lefeküdni velem, visszautasítanak, pedig olyan régóta p*nahiányom van, de ezeket a nőket nem érdekli, ezért egoisták.”


“mindenki őt akarja” = megakarják fektetni... de a mogyorónyi agyadba ez még nem jutott el, hogy ez nem büszkeség, és normális nő nem arra büszke, hogy megakarják dugni, ők is ki kell vívják egy férfi tiszteletét, hogy az ne csak egy dúgópajtit lásson bennük.


Légyszi fejezd be a baromságot.

2019. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi sületlenséget...
2019. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férfi legfőbb ellensége, hogy nem éri el időben az elvárt célokat. Tök, jó, ha van lakás, jó autó, egzisztencia, de ha ezt csak 60 éves korára érte el, megette a fene. Akinek meg szülői segítséggel már 25 évesen összejön, az szerencsés volt.
2019. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem tudtam végigolvasni?

F31

2019. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem veri magát minden fiatal nő, csak te nem kellesz nekik sajnos. Ebből nem kellene naponta 20 kérdést kiírni, és konteókat gyártani. Ugyanis ezekkel az elborult gondolatokkal csak a szomszéd Józsibácsinak fogsz kelleni maximum.
2019. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi a tapasztalat? Van, aki minden másnap részeg, drogos, ő aztán "sokat élt és tapasztalt?" Vagy minden másnap fizetett k_rvának, sok nővel volt, tehát tapasztaltabb, mint a szűz? H_lyeség! Ez a "tapasztaltabb" alapvetően hülye szó, nincs ilyen. Maximum "más dolgokat élt át". A másik meg lehet, hogy "tapasztaltabb" a differenciálegyenletek megoldásában. Na, érted....
2019. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!