Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a 85-90 kiló feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a 85-90 kiló feletti nőknek lehet a legnehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok helyes férfi, visszafogott félénk vagyok kicsit tutyimutyi. Interneten próbálok ismerkedni és szinte mindenkinek adok lehetőséget, általában csak a kövér nők válaszolnak, illetve akarnak is randin. Gondolom azért akarnak ezek a nők mert Ők nagyon nem kelendőek így egy ilyen szerencsétlen nem kelendő férfival is beérik mint én vagyok, mert jobb nincs szamár is jó. Tehát olyan még nem volt hogy egy vékony átlagos kinézetű nő akarjon...
2019. okt. 25. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy nehezebb neked ez miert nem egyertelmu? Az ismerkedes elso lepese h azzal akarsz megismerkedni aki szimpi/bejon ... a ferfiak tulnyomo resze a karcsu lanyokat talalja vonzonak
2019. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Én azt figyeltem meg, hogy csomó dagi nő iszonyú szimpatikus személyiséget fejlesztett magának.

Ha létezne átnevelő módszer, hogy őket lássam szépnek, akkor 90%, hogy dagi barátnőm lenne.

Van 2 ismerősöm is, akiknek alapból az ilyen nők tetszenek. Őszintén irigylem őket.

2019. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, de nekem erről a kérdésről ez a cikk jutott eszembe, amin a minap szörnyülködtem, hogy micsoda kamu. :D


Nos, visszatérve a kérdésre:

Addig, amíg így vélekedsz magadról, hogy "Nagyon nem vagyok helyes férfi," " egy ilyen szerencsétlen nem kelendő férfival is beérik mint én vagyok, mert jobb nincs szamár is jó."...stb. addig csak azt fogod visszakapni az élettől, amit beleteszel. Ha te utálod magad, akkor hogy várhatod el, hogy téged olyan valaki szeressen, akit te szerethetnél? Senkinek nem kell egy önutálattal küzdő ember.


A szépség pedig mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. Rengeteg kövér ember van párkapcsolatban, sőt, hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon.

2019. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
juj, lemaradta link: [link]
2019. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én mikor 90 kiló voltam (170 centihez) nagyon könnyű volt az ismerkedés, bár hozzáteszem jól oszlott el, arányos volt. De kb válogathattam a pasikból, illetve válogattam is.

Én sosem éreztem, hogy nem lennék kelendő. Fogytam 20 kilót, amivel még mindig husi vagyok, de sokan így is megjegyezik, hogy nekik úgy is tetszettem stb. Ja és van párom, akit 90 kilóval ismertem meg:)

2019. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
88 kiló vagyok. Ma este a békéscsabai kolbászfesztiválon legalább 5 pasit ráztam le. Én ebből semmit sem tapasztalok.
2019. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86kg vagyok, de sosem jönnèk olyan férfival, aki félénk, bizonytalan, vagy nem tetszik a külseje.Szóval nem érem be a maradékkal:)
2019. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy francokat. Amikor egyetemen megismertem egyik nőismerősöm, a csaj 88kg volt és épp az egyik tanársegéd barátnője. Nekem meg 60 kilós vékony srácként senkim sem volt.
2019. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!