Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők, hogy a férfiaknak könnyű, mert nem kell órákig sminkelniük?

Figyelt kérdés

Nőként ha elmész egy buliba, akkor elég csak szépen felöltözni és sminkelni (vagy még ezeket sem) és jönnek a pasik és kirángatják az embert a gondolatai közül


pasiként meg sajnos nagyon sokat kell dolgozni az önbizalomért, és küszködni hogy az ember egy buliban felpörögjön és felpörögjenek a szociális képességei.


Nekem is nagyon könnyü lenne, ha odajönnének nők és megprobálnának velem beszélgetni.


De sajnos nekem kell odamenni és ebben sok a kockázat, ráadásul mindent aktivan kell csinálni, nem számíthatok arra, hogy a kinézetem miatt fognak akarni.


És ez nagyon igazságtalan, mert én is csak 1 ember vagyok és nekem is 24 óra egy nap.


2019. okt. 26. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Senki sem gondolja úgy hogy a férfiaknak könnyű
2019. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kiknek könnyű?

Senkinek!

2019. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de elég gáz, hogy az ilyen buta nőkre buksz, tehát neked elég, ha egy nő kicsípi magát ahhoz, hogy érdeklődj iránta. Ez egyedül a te problémád barátom, ha neked erre van gusztusod.

Az olyan nők, akik valóban megelégszenek ennyivel, hogy jól néznek ki s azt is sminkben, nem igazán sikeresek, őket is koptatják le kicsit igényesebb férfiak, akik nem buknak a felszínes csitrikre. Az már a te bajod, ha neked még egy üresfejű cicababa is kihívást jelent az ismerkedésben. Pedig ahhoz nem kell nagy önbizalom, hogy egy agyilag zokni nővel leállj beszélni, mert ilyenek előtt nem tudsz beégni, max. őket égeted be. Bocs de baromira nem értem, hogy miért vagy zavarban bármelyik nő előtt, még a butácskákkal szemben is.. azt megérteném, ha mondjuk okos nők társaságában izgulsz, de téged egy síkhülye nő is kitud zökkenteni az önbizalmadból, szánalom.

2019. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha laza vagy és gátlástalan, nagydumás, és jól is öltözöl. Minden este lesz ,,csajod" buli után. 10 éve, mikor egyetemista voltam, volt egy sportos, de ronda arcú srác ismerősöm, jól öltözött, mindig szómenése volt. Minden csajt kidumálta, éa mindnél bepróbálkozott. Az 5 év alatt rondasága ellenére, legalább 80 lánnyal volt együtt szexuális (csinos nőkkel), mert addig nem jött fel egy buliból, még vagy 50 nőnél be nem próbálkozott, és 50 ből mindig volt egy, akivel összegabalyodott.
2019. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek mondott, értelmiségi, emellé introvertált nő vagyok. Ha szépen felöltözöm, kisminkelem magam, akkor folyamatosan dudálnak, megkörnyékeznek férfiak, és ez így volt mindig is. Már a gimiben is, ha levettem a pulcsimat, akkor a fiúk egymást bökdösték és hangosan drukkoltak, hogy csússzon fel a pólóm. Soha az életben nem tudtam ebből önbizalmat meríteni, mindig is inkább teher volt. Az sem segít, hogy legtöbbször gagyin "megpróbálnak beszélgetni".

A szociális képességeimen, a buliban való pörgésen ugyanúgy dolgoznom kellett, mint neked. Az önbizalmamon szintén, mivel azt kanos csávók huhogásából, ismerkedési próbálkozásiból nem lehet felépíteni.


Nem azt mondom, hogy nekem nehezebb, mint a férfiaknak, és nekem nem is teher sminkelni, csinosan felöltözni. Csak azt mondom, hogy nem igaz, hogy egy nőnek az ölébe hullik az önbizalom, önbecsülés, a szociális készségek és a minőségi párkapcsolat. Ugyanúgy szükség van kemény munkára, önismeretre.

2019. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Semmilyen szociális készség nem kell.

Jól kell kinézni.

Jóképű és szállkásan kigyúrt haverommal bementünk egy népszerű bulizóhelyre, sokat mondok ha 5 perce voltunk ott, 3 csaj rátáncolt a gyerekre, ebből egyel szobára ment.

Ennyi.

2019. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van...
2019. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Odajovetelig csak a kulsot latjak az emberek.
2019. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak azt nezem,h hol nezzen ki egy pasi. Ha az alapintelligencia nincs meg,pattintom.

Egy buliban se tudok egyedul maradni. Tomegevel tapadnak ram vagy en masra. Igen,siman kezdemenyezek pasiknal.

N

2019. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hiszik férfiak, hogy az nekünk jó, ha nyugodtan le sem tudunk ülni beszélni a barátnőinkkel, vagy épp táncolni, mert valaki mindig jön valami cringe dumával vagy odadörgölőzni.


Amúgy is, egy nő általában magának sminkel, nem a pasiknak. Neki az esik jól, attól érzi jól magát, smink nélkül meg olyan kényelmetlen, mintha meztelen lenne. Ennyivel könnyebb, hogy egy srác nem érzi magát furán, ha nincs semmi az arcán. Meg lehet ezt szokni nagyon... És a vele járó macera is marad.


Én őszintén baromira unom ezt a sok bepróbálkozó szerencsétlent. Rájuk sem nézek, bunkó vagyok, mint az állat, de akkor is ott pitizik és mégjobban idegesít.

2019. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!