Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a tévhit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tévhit, hogy kövér barátnőt könnyű találni, örülnek ha valaki szóba áll velük?

Figyelt kérdés
Én ennek az ellenkezőjét tapasztalom.Engem az extrém nagy hölgyek vonzanak,s nagyon nehéz találni akkora társat amekkorát keresek/+160 kg/.Talán gátlásosak,rossz tapasztalataik vannak.Úgy érzem nehezen ismerkednek.

2019. ápr. 8. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Talán azért, mert a lónak a másik végén vagy és ilyen extrém, betegesen túlsúlyos ember meg nagyon kevés van.

Viszont olyan, akin van vagy 20-50 kg felesleg olyat már könnyebb találni.

A rettentően nagy túlsúly egyáltalán nem vonzó, sőt, undorító.

Plusz, egészségügyi problémák is hamarabb előfordulnak ilyen esetben. Ha még egy eleve elhízott nő terhes is lesz, akkor még úgyse fog lefogyni szülés után.

2019. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
XDDD
2019. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Túlsúlyos vagyok, bár a te "kategóriádba" nem esek bele, azért válaszolok: eszem ágában nincs egy férfi fétisének tárgya lenni. Neked kell egy zsírtömeg, amire élvezledhetsz. Én nem egy zsírtömeg vagyok, sosem járnék olyannal, akinek emiatt kellenék. Már a neved is visszataszító, ne is haragudj. Egy nő nem egy eszköz akar lenni, testsúlytól függetlenül. Teljesen el vagy tevedve.
2019. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezted a soraimat.Az igaz,hogy a hatalmas méretű nők vonzanak,de én szeretni is tudom őket,s nem egy tárgynak tekintem őket.Egyébként az miért fétis,ha vonzanak az extrém méretű nők?
2019. ápr. 8. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
160 kg-os nő nem nagyon mászkál messzire,max kajáért a boltba.Amùgy sùlytól független nem sokan szeretik,ha valami tárgyként,vagy ahogy előttem írta fétisként tekintenek rájuk.
2019. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan mint a lábfétis,ők arra izgulnak,Te meg attól izgulsz fel,ha ilyen nőkre gondolsz.
2019. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akik ebben a hitben élnek, azok nem föltétlenül tapasztalták meg ezt, pusztán bemesélik maguknak.
2019. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amikor "hajts kövér csajokra, hálásak lesznek" szöveggel etetnek, akkor általában a 80-110 kg közötti nőkre gondolnak. Általában mozgásszegény környezetük, rossz étrendjük vagy esetleg hormonális zavaraik vannak, amitől elhíznak valamennyire.


Amiről te beszélsz (160+ kg), az már komoly pszichológiai probléma, evéskényszeres emberek, akik gyakorlatilag passzív öngyilkosok. Amire az ilyen embernek a legkevésbé van szüksége, az egy olyan ember, aki bátorítja, hogy maradjon ebben az állapotban, mivel ha szerelembe estek, aggódhat azon is, hogy ha elvesztené a rengeteg zsírt, ami fojtogatja, akkor elhagyod, mivel te egy betegesen eltorzult testhez vonzódsz, nem a normál állapothoz.

2019. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha még egy eleve elhízott nő terhes is lesz, akkor még úgyse fog lefogyni szülés után."

=> Nem kéne általánosítani... 79 kilóval estem teherbe anno, 90-nel mentem szülni , 2 év múlva 62 voltam (2011-ben). Most 63 vagyok...

És ismerek magamon kívül mást is, akinek gyerek után sikerült csak lefogyni, előtte nem.


Igaz, ez a kérdező szempontjából lényegtelen.

2019. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem tartom a kövér női testet betegesen eltorzultnak,sőt vonzó számomra.Nálunk túldramatizálják,ha kövér valaki. Sok egészségtelenebb dolog van a túlsúlynál.Volt már nagyon kövér barátnőm,sétáltunk,úszni jártunk.....
2019. ápr. 8. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!