Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket utáló, férfiak véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket utáló, férfiak véleménye érdekelne, hogy miért utálta meg, egy nőt, vagy többet?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem utálom én a nőket. Bár alaptalanul incelnek neveznek mert szűz vagyok és 0 barátnőm volt. Egy nőt utálok,de azt okkal. Remélem ettől nem leszek rossz ember. Meg se incel.
2019. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A saját esetem röviden annyi, hogy megismertem egy nőt a neten. Válópert beadva, kölön élnek, és egyik sem volt igaz. A pasi bármikor ránk rúghatta volna az ajtót, hogy hát én meg kivagyok. A nő balhét akart, én meg még időben kiszáltam.
2019. okt. 26. 16:28
 3/25 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, azt az egy nőt miért utálod?! Próbáld meg megfogalmazni.
2019. okt. 26. 16:31
 4/25 A kérdező kommentje:
Tisztelt a kivételnek, mert vannak rendes nők is, de a többség azt sem tudja, hogy mit akar.
2019. okt. 26. 16:32
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy tudom a sikertelen ferfiak egy idő után megbolondulnak. Változó hogy 20 évesen , 25,30,40 stb de akik nem kellenek a nőknek bárhogy kapalóznak azoknál kialakul a gyűlölet. 😀👍🏻
2019. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Azért utálom mert csak kihasznált. Most meg élvezkedik azon hogy szűz vagyok és szerencsétlen. Megadom neki ezt az örömöt. De legalább leszállt rólam. Gondolom azért nem tért még vissza mert talált jobbat.
2019. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Akár nő, akár férfi az illető, azért kezdi a másik nemet utálni, mert tőle teszi függővé a boldogságát és ezzel párhuzamosan baromi önérzetes is. Tehát egyszerre hiszi, hogy meg kell felelnie a másik nemnek, egyszerre pedig azt mondja, hogy nincs az a pénz. Dehát mégis akar tőlük valamit, amit nem kap meg és erre rápörög. És egy idő után bekattan, hogy nem jár neki alanyi jogon. És elkezx hisztizni, meg szidni a nőket /férfiakat, mint a bokrot, hogy ők tehetnek a boldogtalanságáról, mert nem olyanok, amilyennek akarja őket.
2019. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7 válaszoló jól látod.Igazad van.
2019. okt. 26. 16:48
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem minden nő rossz, ahogyan nem férfi rossz. De a nőknél nagyon ki tud bugyanni a rossz. Volt egy barátnőm aki azzal roliogatott, hogy nem lehet közös gyerekünk.Szét mentünk, és a volt pasijának szült még egy gyereket....
2019. okt. 26. 16:56
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Ja, hát akkor kérdező te is egy nő miatt általánosítasz a többi nőre. És a nők a rosszak.
2019. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!