Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? 2. (Főleg hölgyek véleménye érdekelne. )

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdésem ami arról szólt hogy mennyire érdemes az utcán ismerkedni,leszólítani teljesen idegen lányokat akik tetszenek. Erre az volt a hölgyek általános válasza 1-2 kivételtől eltekintve hogy nekik ez nem szimpatikus mert megijednének és kell nekik valamilyen előzetes ismeretség ahhoz hogy mondjuk elmenjenek valakivel meginni valamit vagy fagyizni stb. Ezek után jött az ötlet a facebookon ismerkedésre amit elvileg sokan csinálnak. Alapból el akartam ezt kerülni de ha teljesen ismeretlen lányokhoz utcán oda menni nem működik akkor gondolom ez már jobban megy. Lányok nektek erről mi a véleményetek? Ha valaki rátok ír facebookon hogy szeretne megismerni mert tetszel neki akkor hogy fogadod? Van esély ilyen ismerkedésre vagy sem? Érdekelnének tapasztalatok ezzel kapcsolatban illetve hogy a hölgyek mennyire vevők erre. 22 éves vagyok és főképp 18-29 közötti hölgyekkel ismerkednék így. Gondolom inkább a fiatalabb korosztály az ahol ennek van létjogosultsága. Szóval várok minden fajta véleményt. Ha lehet kort és nemet is írjatok mellé,köszönöm.

2019. máj. 28. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Én idősebb vagyok, és azt gondolom, hogy sokkal jobb, ha nem párkapcsolati céllal ismerkedsz, hanem szellemi úton közelítesz. Ha van Fb-profilja, akkor azzal kapcsolatban kezdeményezz beszélgetést, ami közös metszetetek.

Ha szellemileg megvan az összhang, akkor szivesen találkozik veled, mint haver, ismerős, és pár hónapon belül jelét adja, ha vonzódni is kezd hozzád.

Ha flörtöl veled, és fogadja a te flörtödet, visszadobja a labdákat, az pl. annak a jele.

És akkor kell megkérni, hogy legyen a barátnőd.:)

Persze csak akkor, ha neked is bejön szellemileg is, érzelmileg is és szexuálisan is.

2019. máj. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

A facebookos ismerkedésről pont ugyanúgy rendszeresen jönnek kérdések, mint az élőben leszólításról.

A válaszok lényegében ugyanazok szoktak lenni: A többségnek nem jön be. Élőben ugye azért, amit írtál, facebookon meg azért, mert nem arra való és hasonlók.

A valóságban úgy néz ki a sztori, hogyha elég jól nézel ki és elég jó szöveggel kezdeményezel a megfelelő lánynál, akkor sikered lesz. Ha valami hiányzik a képletből, akkor nem lesz.


Kor/Nem

2019. máj. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1: Nő vagyok.
2019. máj. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy olyan dolog, ha bejössz a csajnak, akkor bárhol szólítod le, tetszeni fog neki, legyen utca, Fb, edzőterem, munkahely, etc (amire mind azt tanácsolják, hogy ne!)


Ha nem jössz be, akkor meg tolakodásnak fogja venni, bárhol is teszed.



A kérdésekből úgy tűnik, hogy te nem vagy az a csajoknak bejövő típusú pasi.

2019. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Melyik részét nem érted annak, hogy kell egy előzetes ismeretség? Nyilván vadidegennel akkor se randizgat, ha facen zaklatja, és nem az utcán.

Pont az a dolog lényege, hogy ismerkedj, barátkozz, és olyanoknál próbálkozz egyáltalán, akivel legalább egy felületes ismeretség már megvan. Váltottatok pár szót suliban/munkában/edzésen/buliban, és ha szimpatikus vagy az alapján, ahogy addig megismert.

2019. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nincs bajon vele. Írsz ha szimpatikus vagy visszaír és elkezdtek beszélgetni, megismerni egymás , majd ha úgy érzutek jöhet a randi.

Én is ismertem meg így pasit!

Sok sikert

N/28

2019. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kell egy előzetes ismerettség.

Egy Facebook, Insta profil alapján tudja, hogy nézek ki, hol voltam (nyaralás, program), mik érdekelnek, de ismerni nem ismer. Én annyira se "ismerném" őt.

Akárki itt ismerkedési szándékkal, rövid időn belül a szexnél vagy a "te vagy életem értelme" résznél kötött ki.

Nekem ez nagyon nem jön be.

18/L

2019. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, mindenképp taszító, ha valaki ismeretlenül megszólít/rám ír. Ezt el kell felejteni. Ha van egy aktív közösségi életed (munkahely, iskola, hobbi, sport, baráti társaság), akkor előbb-utóbb találni fogsz valakit. Ezeket érdemes elsősorban építgetni, nem direkt módon nekiállni vadászni. Azért is mondom ezt, mert amellett, hogy megtalálhatod így az ideális partnert, az életed más területeit is javítod. A "visszahúzódó, félénk srác vagyok és nincsenek barátaim, de azért leszólítok egy random nőt az utcán, mert hiányom van" stratégia NEM jön be. Normális nőnél legalábbis biztosan nem.

25/N

2019. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy látszik akkor a direktben való ismerkedés a többségnek nem jön be. Az a gondom hogy a munkám nem feltétlen olyan amiben komolyabban lehetne ismerkedni, edzőterembe járok de oda meg főképp olyan lányok mennek akiknek van barátjuk illetve ha ott valakinél bepróbálkozom és esetleg nem jön össze nem akarom hogy miattam érezze magát kellemetlenül ha edzeni jön. Megértem azt is hogy kell az előzetes ismeretség és hogy nagyon sokan úgy írnak lányokra hogy másfél óra múlva már full szerelmesek meg ilyesmi de ennél azért értelmesebbnek tartom magam. Mindegy majd kipróbálom ezt is meg a másik direkt ismerkedést is. Értem én hogy várjak arra hogy majd a baráti körömbe egyszer jön egy lány aki tetszik és akkor majd talán nincs barátja és talán én is bejövök neki és talán minden jól alakul de ehhez nincs kedvem. Ha másra nem is arra jó volt ez a kérdés hogy megtudjam nagyjából hol van a legtöbb esélyem aztán a többit meg meglátjuk. Az ötödiknek pedig azt üzenném hogy senkit sem akarok zaklatni ha esetleg valaki ennyit már zaklatásnak vesz az szerintem nincs tisztában azzal hogy mi a zaklatás ténylegesen. De azért köszi neked is. :)
2019. máj. 28. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom akkor hog ismerkedjen szegény ha már azt is zaklatásnak veszik itt néhányan ha ráírnak.

A másik pedig hogy kell ismeretség, hát basszus akkor fogod megismerni ha visszaírsz Neki és beszélgettek, megismeritek a másikat és elég utána találkozni.

Szóval itt senki ek semmi nem jó... 😩

N

2019. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!