Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok véleménye érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekelne főleg: Eddig egyszer randiztam egy 23 éves lánnyal, csók volt a végén. Jól alakult. Viszont most már utalásokat tett a szexre, a második randin. Mit szólnátok, ha férfiként nemet mondanék, hogy ne siessünk ennyire?

Figyelt kérdés

Attól félek elvesztem a férfiasságomat előtte, ha nem szexelünk második randin... kedvem lenne hozzá persze, de nekem ez elég bensőséges dolog. Komolyan gondolom vele, és nem akarnám elkapkodni és kijátszani minden lapot.

Meg alig ismerem még.


Szóval ha egy ilyen helyzet lenne, ti csalódnátok?


Barátaim persze mondják, hogy "varrd le"... de nekem többet jelent ennél a lány.



2018. nov. 17. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Én megértelek férfiként is. Túl vagyok már azon a koron, hogy az első pár randi alatt szexelni akarjak. Tényleg meg akarom ismerni azt, akivel randizok, szóval szóba sem hozom. Lehet én is kikosaraznám így a második randin.

Ráér. Majd ha úgy tűnik, hogy kapcsolat is alakulhat belőle...


27/F

2018. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 peca1000 ***** válasza:
16%

Látni akarja, mi van a gatyádban, és kipróbálni, hogy mit tudsz vele az ágyban.


Fölöslegesen ő sem tolná tovább a romantikázást.


Ha átmész a teszten, akkor jó "benyomást " keltettél benne :D

2018. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

SOHA ne torodj senki megjegyzeseivel. Se a barataideval se a lanyeval. A sajat ertekrended legyen mindig az elso. Az egyik legvonzobb dolog egy ferfiban, ha ragaszkodik az elveihez meg egy nehez helyzetben is.

Nem tudhatod, hogy milyen hatassal leszel a lanyra. Idovel talan igazat is fog neked adni es meg jobban fog becsulni. Vannak dolgok, amik lassabban ernek be. :)

2018. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen igazad van. Aztan meg csodalkoznak a lányok hogy minden pasi szexre hajt? Az mondjuk nem szimpi hogy ilyen könnyen adja magát.
2018. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
" nem akarnám elkapkodni és kijátszani minden lapot." Milyen lapokrol beszélsz? Térdig ér a titkos adu ász?
2018. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem, amúgy félreérthetően írtam :D

Ő mondta hogy "Nem olyan lány"... ezért sem történt semmi komoly az első randin. Igazából csak feljött a szextéma, meg hogy hiányzik neki a törődés... és poénkodtunk rajta, de ennyire még nem ismerem mit jelent ez számára.

2018. nov. 17. 13:57
 7/17 A kérdező kommentje:

#5, nem te jó ég :D

Pont arra célzok, hogy nekem idő kell egymás felfedezéséhez és szeretem a fokozatosságot.

Eddig csak ilyen fiatalabb lányokkal volt dolgom... és ő egy igazi vérbeli nő. Ráadásul nagyon jó nő :D


Ettől függetlenül az szerintem sem problema ha legalább pár randiig csak ismerkednénk és felfedeznénk egymást, nem egyből a szex és kész.


Lapok alatt erre gondoltam...

2018. nov. 17. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Tiéd a döntés, a legtöbbször a férfi dönt, mi hogy merre legyen egy kapcsolatban.

Amit mondott, az pedig nem jelenti azt, hogy rögtön szexelni akar. :D Nem a lakására invitált. De nyilván nem mondaná ezt, ha nem jönnél be neki, szóval ez jó jel.

2018. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2018. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

27 vagyok én is... én is kiöregedtem ezekből a rövid szexkapcsolatokból. Mondjuk nem is volt nagyon, nekem ehhez több kell... nem szeretem a felületes és túl hirtelen dolgokat.


Aztán Lehet csak egy idióta vagyok,elvekkel.


Mellesleg voltam az albérletében már az első randi végén, de akkor csak csókolóztunk és egyikőnk sem akart többet.

2018. nov. 17. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!