Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek-e egy 51 kilós 28 éves "pasival"?

Figyelt kérdés
Jó, tudom költői kérdésnek tűnik, de kíváncsi vagyok lesz-e olyan, akit esetleg ez nem zavarna, mert ő maga mondjuk alig 158 cm és mellé 40iksz kg. Mivel nem szoktam bulikba, szórakozóhelyekre járni, hanem csak nyugis helyeken/parkokban sétálni és kirándulni túraútvonalakon valamint külvárosban kerékpározni esetleg elmenni a Múzeumok Éjszakájára ezért valószínűleg nem kell majd Jason Statham módjára 2 sikátoronként nekiesni egy maffiabandának és pörgőrúgással leteríteni az éjszaka császárait. Mert a csajok kb. így képzelik el a védelmezést egy pasinál.

2019. okt. 26. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

😅😂🤣😄

Nem.

2019. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1: Bővebben kifejtve? Ja, elfelejtettem odaírni, hogy indokoljátok meg részletesebben, hogyha már belém kell rúgni, akkor az legyen jó nagy.
2019. okt. 26. 19:00
 3/24 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy?

Mikor és mennyit eszel?

2019. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én 62 kg vagyok, nem tudok magam mellett elképzelni egy tőlem vékonyabb srácot. De sok lány a vékony srácokra bukik, akkor is ha rajta esetleg van +5 kiló. Szóval nem esélytelen.
2019. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én 163 centi vagyok, 63 kg. Nem vagyok ideális súlyban, elismerem, sőt (bár a BMI szerint még teljesen rendben vagyok, meg az edzőtermi testzsírszázalékot mérő mérleg szerint is abszolút egészséges és "ideális" meg minden), de egyébként nem nézek ki kövérnek sem, a hasam lapos, combra és fenékre hízok első sorban, szóval általában azért nem látszik rajtam a súlyom, és mindenki meglepődik, ha mondom, hogy vagy 10 kilót szeretnék lefogyni. És még ha lefogynék 10 kilót is nehezebb lennék nálad, ami azért igenis zavarna. Nem azért, mert meg kell védeni, én se járok az éjszakában, meg amúgy sem gondolom, hogy ha megtámad egy 10 fős kancigány csorda, akkor fizikai agresszióval bárki is meg tudja magát védeni, akármekkora súlyú is, de azért mégis. Ne legyen már nálam vékonyabb a pasim, éppen eléggé zavar a saját súlyom anélkül is, hogy erre folyamatosan emlékeztetnének.


Amúgy, ha egy felnőtt férfi 51 kiló, akkor ő vagy nagyon alacsony (ez mondjuk kizáró ok részemről), vagy betegesen sovány, és nincs rajta sem izom, sem semmi. Én a mackós alkatot szeretem a legjobban, nagy rajongója vagyok az aputestű, magas férfiaknak, ezért gyanítom aki 51 kiló az számoktól teljesen függetlenül nem jönne be nekem.

2019. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3: 169-170 cm vagyok. Napi 4-5 alkalommal eszek megfelelő mennyiségű tápanyagot(+Supradin), ráadásul egész nap ülök szóval kalóriát se égetek. Vérképem rendben, egyszerűen genetikailag gyenge alkatú vagyok. A csontjaim is vékonyak/törékenyek, ami több súlyt nem is nagyon tudna elbírni.
2019. okt. 26. 19:13
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
tévedsz,gyúrni kell.
2019. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7: A gond csak az, hogy totálisan erőtlennek érzem magam. Rossz a közérzetem, állandóan fáradt és fásult vagyok. Most is például a derekamba nyíllal és érzem, hogy baromi gyenge vagyok pár felüléshez is, nemhogy még kondizni.
2019. okt. 26. 19:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Van valami betegséged?
2019. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

kondigép otthonra. Az erőnlétet is fejleszteni kell. Az nem megy csak úgy, hogy mikor jön mikor nem. Ha edzel érzed, hogy napról napra erősebb vagy. Jobb lesz a közérzeted.

Én is abbahagytam az edzéseket, de én 183 cm-re 78és 81kg között ingázom és nem egyszer megjegyezték, hogy nagyon vékony vagyok. A kajától és a lustálkodástól nem szedsz fel kilót. Edzeni kell, te ilyen alkat vagy! Nem zsírban megy rád a tömeg, hanem izomban. A szervezet jelez majd neked. Azt veszed észre, hogy a jelenlegi kaja amit elfogyasztasz már nem lesz elég. Több kaját viszel majd be, mint a terhes nő aki megkívánja ezt meg azt. Nem vesztesz vele semmit. Próbáld ki! Napi 1 órát edzel és szigorúan tartsd be a 7-8 óra alvást amikor a szervezeted regenerálódik, mert nem edzés alatt nő izom, mert az csak stimulálás, hanem pihenőidő alatt.

2019. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!