Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy olyan pasival, aki nem szeret külföldre utazni, de még itthon se foglalt le soha egy szállást sem?

Figyelt kérdés
Eddig 2 alkalommal jártam külföldi nyaraláson, de olyan gyenge az angolom, hogy mindkét kiruccanás során gátlásos és feszélyezett voltam, ha meg kellett szólalni. Nem is éreztem magamat jól (családdal voltam) idegen nyelvi közegben, de alapból se szeretek utazni, mivel - bár van jogsim - a vezetés is bénán megy (eltévedek GPS-el is) és ezért egy 60 km-es kiruccanás is egy Párizs-Dakar kihívás lenne nekem. Belföldön is ha mentem valahova szüleimmel, mindig a testvérem rendezett szállást, programot, kaját, utazást stb. Ha nyaralásról van szó, akkor azt se tudom eszik-e vagy isszák.

2019. szept. 7. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Nálam meg az utazásmánia beteges. Én 50 négyzetkilométeres körzetben is boldog tudok lenni. Ki milyen... Viszont ma reneszánszát éli az utazás, ugyanúgy mint a boldogtalan élet előli menekülés, instant, előre megemésztett filléres lőzungok beszippantása a valódi tudatos gondolkodás helyett.


Ha én egyedülálló lennék, és ismerkednem kellene, az első sorok között írnám, hogy nincs bajom ha menni kell valahova, de a pénzem és az időm nem pazarlom 4-5 külföldi útra. Viszont kinek mi, engem nem zavar ha valaki állandóan menne, de az keressen olyat, aki hasonlóan gondolkodik.

2019. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Lehet gyakorolni mindent.

Nem csak kocsival lehet utazni, vonat és busz is van a világon.

2019. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit olyan vagy mint a szomszéd parasztbácsi aki még sosem járt a postán meg ilyenek :D
2019. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Amúy lehetne vele valahova eljárni?
2019. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nő biztosan összejönne veled, aki nem szeret utazni. Én szeretek utazni, országon belül és kívül is. Nincs autóm, tömegközlekedéssel oldom meg, nyáron egyedül voltam a Balatonnál a kutyámmal, vonattal mentünk és jöttünk, többször utaztam már buszos csoporttal külföldre, vonattal többször Olaszországba. És meg is keresem a rávalót, szóval nem más fizeti nekem. Ne ismerkedj olyannal, aki szeret utazni, és akkor nem lesz ilyen probléma. Nem mindenki szeret utazni.
2019. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#3: Igen, a kérdésből sem lehet nehéz leszűrni, hogy kicsit béncsa/bezárkózott vagyok.

#4: Hát ha megszervezed az utazást és megrendeled helyettem a kaját, szállást angolul/németül, akkor bárkivel bárhova elmegyek. :D

2019. szept. 7. 21:47
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel nem az a bajom, hogy nem szeretsz utazni, hanem az jön le, hogy nem biztos, hogy mást is el tudnál intézni, teszem azt szerelőt hívni a valamihez
2019. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló voltam, amikor összejöttem a férjemmel, akinek meg az utazás a mindene. Beletelt egy-két külföldi útba, amíg én is rákaptam. Szóval az ember változik/változhat.
2019. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#7: Azzal nincs gond, csak egy hívás. Ott van a probléma, amikor talpraesetten szervezni, intézni, odafigyelni, menedzselni, előre tervezni kell (akár nyelvtudással) és ez mind jellemző az utazásszervezésre.
2019. szept. 7. 21:58
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek utazni, mondjuk érdekes módon nekem pont veled ellentétes a traumám. Közeli barátaim/családom nem beszélt/nem volt elég magabiztos beszélni angolul, ezért folyamatosan nekem kellett mindent intézni, megtárgyalni, érdeklődni. Az összes útvonaltervezést, árszámítást, térképolvasást etc. is rám hagyták, mert "te gyorsabban megcsinálod". Úgyhogy nekem a nyaraláshoz a stressz fűződik.


Mondjuk itthon nem tudom, mi a gondod. Azért neked is van elképzelésed, hogy lehet szállást foglalni, főleg ebben a korban.

2019. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!