Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ez mennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ez mennyire rossz átlag? :D

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, húszon éves.

(Másfél napja vagyok fent. 1 Képet tettem fel, amin csak nagyjából látszódik az arcom (próbáltam kicsit anonim maradni) a testem az teljesen, de ez most mellékes.)


Kb. 300 lájkot nyomtam le eddig én.

Rajtam most van 7(+3 match, akkor 10 lájk) lájk, akik nem tudom kik.

3 match volt eddig, ebből 1-el beszéltem hosszabban.


Sz*rul teljesítek? :D



2019. okt. 27. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem rossz, gondolom. A tinder húspiac, ha nem jön össze semmi sem akkor se kenődj el. Ha meg összejön, akkor gratula.

21/L

2019. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy biztos van egy rakás csaj, de nekem állandóan keres újjakat, mintha nem lenne több tinderező.

Pedig 30km-re van beállítva és 18-25 éves korig.

2019. okt. 27. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne 1 db képet rakj fel,illetve nem hatrany ha latszik az arcod amúgy.:)
2019. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az eddigi rekordom 70 pár volt. Nem nézek ki rosszul, de sose vagyok elégedett magammal. Sokan azt mondják jól nézek ki, sokan azt hiszik, hogy fake vagyok.

Attól is függ, hogy hol keresel. Mert Pesten 30 kilométeres körzetben sokkal több lányt lehet találni.


Az egyik legjobb barátomnak, aki sokkal jobban néz ki, mint én jelenleg 220 párja van.


Szóval relatív :D

2019. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tinder nekem sosem működött jól, hiába húzgálom, nem történik rajta semmi. Egy másik hasonló appon kb. 50 matchem van, egy másikon meg 220 körül, igaz az ázsiában gyűlt össze, ott meg azért ledobják a bugyijukat helyi lányok mert fehér vagyok, szóval ja. Nem teljesen értem miért nem adja a tinder, pedig a képeim a világ különböző sarkairól vannak, stb. Általában ha már beszélgetésre kerül a sor (más appokon) akkor úgy a lányok tizedével jutottunk el találkozóig, és egy kivétellel ez mindig szexben végződött. Tinderről eddig semmi. Szóval asszem jól állsz:D

30/F

2019. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy egy időben egy nagyon csini, szőke litván lánnyal volt laza kapcsolatom, és neki 2000 felett volt a kapott lájkok száma, de össz 1 randin volt tinderről, csak egoboostnak használja.

Valszleg soha a büdös életben nem matchelt volna velem tinderen, mégis elég sokszor kihúztam a bugyijából. :D Nem kell ezt túl görcsölni, nem igazán téged minősít a tinderes eredmény.

2019. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Áh én nagyiparban nyomtam. 90 %-ban pesten meg néha a nyugati országrészben. Egy évig nyomtam, 1000 matchem volt rajta. Rengetegszer előfordult, hogy randi előtt lekellett csekkolnom, hogy hogy hívják a lányt mert egyszerűen már belezavarodtam, sőt rosszabb esetben randi közben is elfelejtettem :D
2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak hogy a kérdésre is válaszoljak. Azt tartsd szem előtt, hogy a tinder az elején majd a húspiac elejére dobál, hogy legyen sikerélményed. Aztán utána azt veszed észre, hogy egyre kevesebb lesz majd.
2019. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vagy igazából már a környéken mindenki balrahúzott és ezért nem dob több párt :D

Mondjuk én Hajdú-Bihar környékét csekkolom most, de nem történik semmi.

2019. okt. 27. 16:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Jah meg olyan csajok vannak itt a büdös életbe nem gondolnám, hogy nekik a Tinderre kellene szorulniuk, hogy partnert találjanak maguknak. Meglepő.
2019. okt. 27. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!