Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nagyon rosszul sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon rosszul sikerult fiatalabb eveimben, sosem tudtam atlepni, ma atlag hazassagban elek, ma is ugy erzem mindez olyan potmegoldas ilyen rossz a termeszetem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy sosem tudtál élni és csak sodródtál az árral.
2012. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megis megitelesed szerint, nalad mit jelent az hogy elni tudni ?
2012. márc. 16. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Élni annyit tesz a saját utadon járni! Nem mások után menni. Nem azért tenni meg dolgokat mert mások is megteszik.
2012. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ehez kell egy kis belso ero,hatarozottsag,azt hiszem az orok vesztesekhez tartozom,hiaba,nem lehetunk egyformak.
2012. márc. 16. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ magadnak!
2012. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy a férjedbe?Ha igen, és ő is viszontszeret akkor szerencsés vagy!

Vannak olyan dolgok a múltban,amiket már nem kell megoldanunk,csak el kell fogadnunk,hogy már megtörténtek.Tekints a jövőbe és a jelenbe.

2012. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso:Nem errol van szo,egykori baratnom nagyon atrazott es akkor azt hiszem a bizalmam orokre eluszott , enelkul pedig nehez normalisan elni,minden hazugsagnak tunnik korulottem.
2012. márc. 16. 20:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Vegezetul pedig,amikor mar magunkban sem hiszunk,akkor minden veszve van , mint ahogy nalam is.
2012. márc. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!