Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lány érzékeny az aranyos és szerethető, meg különleges, mert egy érzékeny teremtés, ezzel ellentétben ha egy srác érzékeny, és nagyobb odafigyelést igényelne mint az átlag, az már rossz és férfiatlan a nők szemében?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem.
2016. dec. 1. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Napi 823. kérdés, ami szerint minden nő ugyanolyan.

Hidd el, nem az a baj veled, hogy érzékeny vagy, hanem az, hogy általánositasz, és nemek alapján feltételezed az emberek személyiségét.

Én pl imááádom, hogy a barátom érzékeny és romantikus és bújós, de gondolom meg fogom kapni a 0%-ot, mert hazudok :D

Másvalami?

2016. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
u.i.: az exem 2 napig nem beszélt velem, ha kimutattam, hogy érzékeny vagyok. Vagy ha beszélt velem, akkor kb úgy, mint a ronggyal, és csak lecseszett, hogy undoritó vagyok. :DD
2016. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy átalános igazságtalanság. Ilyen az élet.
2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én lányként érzékeny vagyok és mégsem jön be ez a legtöbb pasinak. Sokan voltak akik pont akkor léptek le mellőlem amikor épp érzékenyebb voltam a kelleténél és ezzel nem tudtak mit kezdeni, nem voltam aranyos és szerethető a szemükben....
2016. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert akinél a muffkátli, annál a hatalom. :)
2016. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

" ha egy lány érzékeny az aranyos és szerethető, meg különleges, mert egy érzékeny teremtés,"


Saját tapasztalatomból mondom ilyen lányokból lesznek kétszínű,pénzéhes,idegroncs nők.

2016. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat, aki szeret anyáskodni. Szerintem ilyet nőben könnyebb találni. Én is anyáskodó férfit keresek.
2016. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!