Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nincsenek MILF-ek?

Figyelt kérdés
Állandóan csak 20-on éveseket dob, pedig 40-ig van feltolva a kor nálam.
2019. okt. 28. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg, hogy ahhoz hogy feldobja őket neked, ahhoz a MILF-nél is az kell legyen beállítva, hogy ő is látni akar olyan korúakat, mint te.


Pl egy nő 35 éves és be van neki állítva, hogy 35-50, akkor nem csak neki fog feldobni 35-50-es férfiakat, de ŐT IS CSAK 35-50-ES FÉRFIAKNAK DOBJA FEL.

2019. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak, de nem hinném,hogy egy negyvenes nőnek a Tinder a legalkalmasabb a párkeresésre. Esetleg alkalmi kapcsolatra.

Ha visszanézel a kérdéseknél találsz pont egy negyvenes nőt aki arra panaszkodott,hogy csalódott a Tinderben.

De ahogy írják is: ha Te huszonéves vagy, a negyvenes nő nem biztos,hogy a Te korosztályodban keresgél.

2019. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta. 30 + évesen nem rakok be 30 alatti pasikat...

Sorry :D

2019. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jah ezt nem tudtam, hogy csak akkor dob össze, ha ő neki is úgy van beállítva a kor.

Köszönöm a válaszokat! :D

2019. okt. 28. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek azt hiszik h a negyvenes nők szextargyak. Pf azok mást keresnek ott mint te gondolnad.
2019. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, előző, én is ezt tapasztalom. Negyvenes nő vagyok, és annak ellenére,hogy nem keresek se párt se szexpartnert, folyamatosan megtalálnak a huszonéves pasik. Hiába van kiírva a közösségi oldalon is,hogy kapcsolatban állok, nincs kinn provokáló profilképem, mégis..

De akár itt, az oldalon is. És bármit írok, bárhogy korrekten válaszolok, nyomulnak.

Persze...tisztelet a kivételnek.

Nem vagyok korkülönbséges kapcsolat ellenes, sem párti,de valahogy nagyon elharapózott az a hit,hogy az érett nők csak a fiatalságuk miatt hajlandók bármire egy fiatal sráccal.

Ez nagy átlagban nincs így.

2019. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os

Milliárdos vagyok.

2019. okt. 28. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:
És? Ki nem...le :( Akkor ne tinderezz, egyszerűen vegyél kilóra egy nőt, olyat, aki megvehető.
2019. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Badoon néz körül én már voltam onnan 40-es nővel
2019. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!