Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi vagy ismer valaki olyat, aki lemondott róla, hogy barátnője/felesége legyen a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki alacsony, tudom sok alacsony férfinak van párja stb. Igen és ott van rengeteg, akinek ezért nincs senkije, még olyan is, aki jóképű.

Vagy akinek nincs nagy farka. Itt is a #14 #19

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Lehet mondani, hogy ez meg az jó méret meg, hogy nem a méret a fontos...de. Ha szexről van szó a méret az egyik legfontosabb. És alig van nő akinek az átlagos elég. Kivéve amelyiknek a 18cm körüli az átlagos.


Lehet szépíteni, hogy a belső a fontos, de ez nem így van. Ha valaki külsőre nem 10/8 minimum, akkor esélyt se kap a nőktől. Kivéve, ha gazdag, de az más kategória.



2019. okt. 28. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Gyere megölellek. Sírj egy kicsit. Jobb ugye?
2019. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Lehet kifogásokat keresni, meg lehet élni. Te döntöd el, hogy melyik utat választod.
2019. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
"10/8" Fordítva pontozunk, mert 8 pontból 10-et adni értelmetlen.
2019. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem kell ölelés köszi. Köszi a lehetőséget, de nem sírok. Nem foglalkozok nőkkel csak feltettem egy kérdést.


#3 Azért úgy írtam, mert 10/8 vagyis 10-ből 8. Ezt így értettem.

2019. okt. 28. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

De 10/8 = 1,25 ====> 125%


8/10 ==============> 80%.

2019. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Neked ilyen ismerőseid vannak, vagy gyakoriról szeded ezeket a marhaságokat. Már annyian megmagyaráztuk hogy ezek badarságok amiket álítasz, annyi ilyen kérdés van már. Ha egy férfinek gáz a személyisége, önsajnáltató, nem kell egy magabiztos nőnek sem. Ha viszont egy férfi magabiztos, egyenes, rendezett és értelmes, akkor tök mindegy milyen magas, mekkora a szerszáma, akkor is lesz barátnője. Nyilván egy 180 centi magas lány lehet nem 165 centi magas fiút akar elsősorban, de ezt nem magyarázom tovább.

Meg aki azt mondja, hogy a péniszméret az számít, az tudja hogy az átlag női hüvely az 15 centi. Igen van akinek nagyobb meg van akinek kisebb, de akkor is 15 cm az átlag. De nem is értem miért írom le, úgy se veszik számításba a válaszom, mert csak az a jó válasz az ilyeneknek akik egyet értenek velük

"A nők pénézéhesek, mérőszalaggal járkálnak, és 'x' mennyiségű testzsírral rendelkező pasival hajlandóak csak járni, akik 235 centi magasak, ki vannak pattintva, és úgy néznek ki mint a fiatal Leonadro DiCaprio, még akkor is ha ők maguk átlag alattiak"

2019. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ez, amit írtam nem csak itt a gyakorin van.
2019. okt. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!