Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy meg sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy meg sem ismer egy férfi személyesen és pár levelezés után letilt?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, úgy nézett ki normálisan kezdünk beszélgetni, semmi bunkót nem szóltam be, mégis egy idő után (nem volt hosszú levelezés) nem válaszolt, majd letiltott. Pedig szép és okos nőnek tartanak, csak önbizalmam nincs semmi. Elvált vagyok egyedülnevelem a gyerekemet,most léptem ki majdnem 1 hónapja egy majdnem 3 éves kapcsolatból mert az illető maga módján áll hozzá. Talán itt van esély a békülésre.... de a boldogságot keresem. Nem szeretnék egyedül megöregedni. Nehezen ismerkedem, valószínű azért mert nincs önbizalmam és van bennem egy blokk, gátlás ... anno is hiába néztek meg sokan nem nagyon jöttek oda hozzám ismerkedni.

2018. máj. 21. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Amit a monologod kozepen leirtal, gyerek stb...gondolom akk lepett mikor kiderult.

Szerinted ki akar egy gyerekes anyukat?

2018. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
le lehet pontozni az előzőt meg minden de tény, hogy a gyerekes szingli anyukáknak hátrányuk van. Senki nem akarja a másik gyerekét nevelni...
2018. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peca1000 ***** válasza:
56%
Beszélgetés elején már tudott a gyerekről? Ha igen, akkor csak elúnt, vagy valami nem tetszett neki, gyökér volt és dobott. Ha nem, akkor a gyerek miatt. Az adatlapodon szerepeljen, hogy van gyereked, sőt a képeid között is legyen egy olyan, ahol ti ketten vagytok, mert a bemutatkozó szöveget sokszor el sem olvassák, csa a képeket nézik
2018. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek az előttem szólókkal. Egy kisgyerekes nő labdába sem rúghat a gyermektelen mellett.
2018. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
59%

"Elvált vagyok egyedül nevelem a gyerekemet"


Ennyi az oka. Én sem akarok gyerekes anyukával ismerkedni. Szar ügy, de ez van.

2018. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Talált vonzóbbat, akinek lehet gyereke sincs.Mondjuk lehetett volna annyi intelligencia benne, hogy közölje veled, de én már nem lepődök meg ilyen sztorikon.Kevés az intelligens ember Mindkét nemben.Ne sajnáld, könyveld el egy negatív ismerkedésnek.Ilyen fasziért nem kár.
2018. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarok okoskodni,de először az önbizalmadat tedd helyre és úgy pasizz.
2018. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

"Elvált vagyok egyedülnevelem a gyerekemet,most léptem ki majdnem 1 hónapja egy majdnem 3 éves kapcsolatból mert az illető maga módján áll hozzá."


Mondjuk ez sem túl szimpatikus, h még egy hónapja sincs, hogy szakított és máris párt keres. korainak gondolnám a másik fél helyében...

2018. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem nevelném én sem más gyereket így nem jönnek össze olyannak akinek már van gyereke vagy gyereket szeretne
2018. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába mondják azt hogy a nők bármikor találhatnak partnert, ha gyereked van, már nem ez a helyzet. :-(
2018. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!