Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső weboldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső weboldal, vagy közösség, ahol kifejezetten a magányos, és az egyedülléttől szenvedő emberek regisztrálnak/járnak el?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatom alapján sajnos azt látom, hogy vannak olyan emberek, - beleértve magamat is - akiknek ez a társkeresés és/vagy ismerkedés bizony nem megy olyan könnyen, lazán, spontán módon. Van, aki túl félénk, vagy nagyon gátlásos, esetleg a társadalmi elvárásokhoz képest kevésbé szerencsés külsővel rendelkezik, netán az érdeklődési körében esetleg életfilozófiájában lóg ki a sorból. Ezeknek az embereknek - úgy látom - jóval nehezebben találnak párt, és sokuk ettől bizony nagyon szenved.


Ha létezik (létezne) egy olyan közösség, akár online, akár élőben (valami klub, a hét X napján, délutánján valahol), akkor ez talán tud könnyíteni az ilyen embereknek. Egy ilyen társaságban jobbára mindenki magányos, jobban vágyik a kapcsolódásra, ami talán (igen, idealista vagyok) kicsivel több empátiát eredményez, és valamekkora biztonságérzést is a közösségben, azáltal, hogy "sorstársai" között lehet az illető. Talán jobban meg is becsüli egy ilyen ember a társát, ha végre megtalálja (megint az a "fránya" idealizmusom!)...


Ti tudtok ilyen közösségről? Mik a tapasztalataitok, véleményetek a fenti gondolatokról? 32/F.



2019. okt. 28. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Ezt most találtam, beírtam a keresőbe, hogy magányosok klubja.

2019. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

A gyakori kérdések társkeresési problémák rovatában nem találsz elég deciáns embert?

Mondjuk itt általában a férfiak a deviánsak, a nők nem. Ez mondjuk fura.

F31

2019. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
*Deviáns
2019. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az a célom, hogy "deviáns" embert találjak.


Elég sok tanulmány született arról, hogy a tartós magány bizony igen káros, mind a személyiségre, mind pedig az idegrendszerre nézve. Aki ebben az állapotban van, az sajnos a saját bőrén érezheti ezt; aki pedig eme körön kívül van, annak nagyon nehéz megérteni az ilyen embereket.

2019. okt. 28. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem mindegy, hogy egyedülállónak vagy magányosnak hívod magadat. A magányos kicsit negatív nekem és feltételezem ha több magányos/negatív emberrel veszed magad körbe, akkor az sem eredményez jót, szvsz!


Én inkább egyedülállónak definiálnám magamat, mert önmagamban is képes vagyok a boldogság szó jelentéstartalmával azonosulni. ☺️

Én is idealista vagyok, nagyon. Nekem más jellegű a problémám a társkereséssel kapcsolatosan, ami masszívan az én hibám, tudom. Nyitott, nagyon lelkes, turbulens, érzelmeket (jó/rossz) eléggé erősen projektáló emberke vagyok (ráadásul meg is nehezítem ezt a "magasan van nálam a léc" belső értékeket tekintve)

Még reménykedem abban, hogy lesz olyan kompatibilis hölgy akivel össze fogunk passzolni. (Mission nearly impossible) 😅


Tl;dr: biztos jó ötlet a többi "magányos" emberrel "bandázni"? :)


41F

2019. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki tartósan egyedül van vagy magányos, az pont nem fog egy ilyen közösségbe elmenni, mert már valahol meg is szokta azt az állapotot, amiben mondjuk évek óta él. Legalábbis magamból kiindulva, én nem mennék el, mert úgy vagyok vele, ha már ennyi ideig nem találkoztam olyan emberrel, akivel a fő dolgok klappolnak, akkor várok még arra, hogy ez természetesen alakuljon ki, magyarul hozza az élet. Ráadásul egy ilyen közösségben pontosan az lenne a gát bennem az ismerkedésre, hogy elkeseredett férfiak akarnak végre valakit, bizonyára nem szelektálnának túl sokat..
2019. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!