Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lenne egy társkereső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne egy társkereső a kifejezetten sikertelen fiúknak és lányoknak?

Figyelt kérdés

Tehát csak olyan regisztrálhatna oda, akinek mondjuk még soha nem volt senkije.



Sikeres lenne ez a társkereső, mit gondoltok?


(nem magamról beszélek, nekem van nő)


2017. nov. 7. 00:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha lehagyjuk ezt a "soha nem volt senkije" akkor remek tagság lenne: Meg Griffin, Agytörzsi Professzor, Jon Arbuckle meg ilyenek.
2017. nov. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De szerintem talán nem lenne rossz ötlet. Mondjuk 3 000 olyan felhasználó, aki még soha nem is smárolt. Na, azok ismerkedhetnének egymással.
2017. nov. 7. 00:59
 3/23 anonim ***** válasza:
Sikertelen.
2017. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont,hogy az ennyire balfax/bal3,14na embereknek van még inkább egekben az igényük.Mondjuk 10ből kb. 3-4 ember találna párt,bár lehet,akkor is megérné.
2017. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

#2


Ellepnék a pisisek az a baj, tele lenne kanos és bunkó 15 éves kisfiúkkal a hely.

2017. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Na és ki, és milyen módon ellenőrizné ezt a feltételt?
2017. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Minden társkereső halálra van kb ítélve.

Es, hogy mi lenne ebből?

Semmi. Meghalna a dolog.

Ez nem új keletű, régebben Csernus is csinalt ilyesfajta társkeresőt....mondanom sem kell mi lett a belőle.

2017. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Ezek képzelnek magukról mindig a legtöbbet, csak mondom. Ezek szoktak a legszámítóbbak lenni, mindig csak azért kedvesek veled, hogy puncit kapjanak, aztán ha nem kapják meg, elkezdenek bosszút állni, meg krvázni, meg rosszindulatúskodni (legalábbis a srácok)... Meg gondolom menne egymás nyaggatása, ami mindig annak kínos, akinek a vérét szívja a kullancs, nem az, aki a kullancs. Gyakorlatilag egy zártosztály lenne az egész, és hiába van mindenkinek baja a társkereséssel, jóformán ez lenne az egyetlen közös tulajdonságuk, ezenkívül meg minden frusztrációjukat és agybajukat egymáson élnék ki, aztán úgy törölnék le magukat, hogy mégkiábrándultabbak lennének a végére.


Roncs ember ne keressen párt, hanem oldja meg a baját. Két roncs ember meg olyan kapcsolatot produkál, amit nem akartam látni, de sajnos láttam nem egyszer ismeretségi körben, és nem volt szép. Nagyon-nagyon nem.


Tudom, az az idealista elképzelés, hogy két magányos egymásra lel, az ég meg kitisztul felettük. De nem. Itt komoly gondok vannak általában, amiket ha a másik feldolgozatlanul belevisz bárkinek az életébe, azzal tönkreteszi csak. Legyen a másiknak akármilyen problémája mellette, akár lehet ugyanaz is. Bár két egyforma probléma szerintem nincs, csak a jellege max.

2017. nov. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Eletkeptelen lenne.
2017. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Működésképtelen. A sikertelen srácok úgysem lennének jók a csajoknak, a sikertelen lányok pedig továbbra is a szőke herceget várnák, fehér lovon.
2017. nov. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!