Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan társkereső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsii kérdése:

Van olyan társkereső, ami kifejezetten tetovált embereknek van?

Figyelt kérdés
19/L

2015. okt. 10. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is szana szét vagyok varva lesz is még de tarskeresésben nem mérv adó
2015. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1es vagyok .

Vagy tetovált férfiakkal akarsz együtt lenni ?


Mert ha igen akkor ha neten nézegeted az emberek képeit akkor kezdeményrz valami tarskereson és majd adja magát .

2015. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tetovált pasikkal szeretnék ismerkedni, vagy csak barátkozni.

Köszönöm a válaszod:-)

2015. okt. 10. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Van tetovált társkereső.

Jobban mondva létezik társkereső tetováltaknak, de sajnos nem magyar nyelven. A magyar társkeresőknél pedig jó párnál lehet beállítani paraméterként a tetovált címszót.

Illetve vannak még Facebook csoportok is.

Én is szívesen ismerkednék tetováltakkal, de sajnos időm alig van elmenni rendezvényekre. Meg persze az ilyen csoportoknál van pár hátulütője is a dolgoknak. Lehet, hogy szép tetoválása van, de azon kívül nem jönne be, van aki pedig pont fordítva.

Ha vonzanak a tetovált pasik, akik szerinted is szépek, akkor célszerű így keresni, de expo-n vagy más rendezvényen (tetováltak éjszakája...stb.) könnyebb párt találni.

2015. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 $$$$$ ***** válasza:

Tudom nem mai kerdes. De engem is erdekelne hogy van e ilyen tarskereső. Csak én tetovált lányt keresnek😅.

21/F

2021. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!