Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Brad Pitt pontosan hol nyilatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brad Pitt pontosan hol nyilatkozta azt, hogy amíg nem volt híresség, levegőnek nézték a nők?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam itt, hogy valahol, valamilyen nyilatkozatában, vagy interjújában mondott ilyet Brad. Ha esetleg tudná valaki pontosan melyik videóban és be tudná linkelni az nagyon jó lenne.

Iszonyú lélekerősítő lenne, hogy még egy ennyire brutálisan jóképű pasinak is fiatal korában amikor nem volt pénze és nem volt híres, még őt is leszarták a nők és ő is társkeresési problémákkal küzdött. Így már beigazolódna az, hogy egy férfinak a fiatal éveiben rohadt nehéz társat találni.


2019. okt. 28. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

"Iszonyú lélekerősítő lenne, hogy még egy ennyire brutálisan jóképű pasinak is fiatal korában amikor nem volt pénze és nem volt híres, még őt is leszarták a nők és ő is társkeresési problémákkal küzdött"


Nagyon szánalmas vagy akkor. Gondold szépen végig.. Tényleg az erősítene, ha a pénzed/sikerességed miatt kellenél a nőknek?



Egyébként sok helyen olvasni sok hülyeséget, nem kell mindent elhinni.. egyébként, ha tényleg volt ilyen akkor pár perc google kereséssel megtalálható, csak tudni kell angolul.

2019. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van kedves kérdező, nálunk is a legjobbtestű, legjóképűbb fiúk nélkülözték a nő társaságot a gimi évei alatt.
2019. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első valódi híres szerepe a Se7en c. filmben volt, amikor is 28 éves volt a forgatáson, és 29 mire befutott a film és megjött a hírneve. Szóval akkor ezek szerint igencsak sokáig levegőnek nézték a nők. Azért ez megerősítene engem is lélekben, hogy még Brad Pitt-et is leszarták csak mert fiatal és csóró volt és senki.
2019. okt. 28. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Én ilyenről nem hallottam, viszont Pitt bizonyítottan átélte azt, amit én, ebből is meríthetsz erőt.


Először leírom, mi történt velem:


A barátnőm jóvoltából az utcára kerültem egy éjszakára, mert amikor elmentem hozzá békülni, nem engedett be, a buszom meg elment, így kint dekkoltam a padon, és csak másnap hajnalban tudtam hazamenni.


Pitt hasonlóan:


Utolsó pénzéből eljött Budapestre, mert a csaja mondani akart neki valamit. Idejött: azt közölte vele a nőy, hogy beleszeretett másba. Pitt az éjszakát Pesten a padon töltötte egy hajléktalan társasàgában. Másnap meg amikor vonatra ült leszállították, mert nem volt jegye.


Szóval csalódása bizonyítottan volt, a történet igaz.

2019. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki csóró, hiába jóképű, azt letojják a nők most is és mindig. Max 1-2 éjszakára jók.
2019. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Link:


[link]

2019. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért van egy különbség, hogy még ha így is lett volna, akkor is ez a tini éveire értendő, a húszas éveire már bőven kijutott neki a jóból.
2019. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha kimész az utcára olyan fazonokat is látsz nőkkel, akikről nem is hinné az ember, hogy fel tudnak szedni valakit... Ebből is tanulhatnál, ha nekik sikerült, neked is sikerülhet. Csak hát ők pozitívabban állhattak a dologhoz, nem így, mint te.

2019. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Az utazás nem volt sikeres, a nő kidobta egy rendező miatt, így Pitt kénytelen volt egy általa meg nem nevezett pályaudvar előtti padon tölteni az éjszakát. Mivel Jugoszláviába indult tovább, így valószínűleg a Keleti pályaudvar környékén csövezett. A látogatás sikertelensége egyébként nem itt ért véget, leszállították a vonatról, mivel nem voltak rendben a papírjai."

LOL

2019. okt. 28. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: Mert sikeresen előhazudták ezt:

[link]

A nőknek sosem a való világ kellett, amit valaki tud nyujtani, hanem az rtl-klubos való világ, s szerintem a kettő nem ugyanaz. A lényeg h ringasd álomvilágba, azt le vannak szarva. Buta 99% mint a föld, álomvilágban élnek.

2019. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!