Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki vágyik a párkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vágyik a párkapcsolatra az csakis szeretethiányos és kapcsolatfüggő lehet?

Figyelt kérdés
Tehát jól el van egyedül is, de évek óta magányos és szeretné megtalálni és szeretni a párját...
2019. okt. 29. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Jó esetben ez a természet rendje, az ember társas lény.
2019. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy. Amúgy én ezt sosem értettem... Ha az ember eléri azt az állapotot, hogy jól megvan egyedül ÉS már nem is vágyik rá, az nem az ún. "egészséges", illetve pártaláláshoz és kapcsolatkezdéshez ideális állapot. Pont nem. Azon a szinten már nincs akkora nyitottság, érdeklődés egy potenciális partner iránt, inkább az van, hogy alig létezik a világon olyan, akiért ezt feladja. Míg aki vágyik rá, az nyitott. Nem kapcsolatfüggő meg egyéb baromságok... Teljesen normális és természetes.
2019. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a marhaságot melyik észkombájntól hallottad?
2019. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A GYIK ezen részébe járkáló embere nagy része a kapcsolatfüggő. Ami természetesen független a társadalmi átlagtól.
2019. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ún. “szeretethiány” és “kapcsolatfüggőség” ott kezdődik, hogy belemész olyan kapcsolatokba, amit nem gondolsz te sem komolyan, csak azért, hogy “legyen”.

Tehát ilyenkor nem azzal van a gond, hogy valaki társat akar, hanem az olyan “kapcsolatokkal”, ahol kihasználás van, találtál valakit, akit nem veszel komolyan, de egy ideig jó, ameddig legalább nem érzed egyedül magad, aztán meg lepattintod, mert semmit sem jelentett.

Az olyan “kapcsolatról” van szó, ahol nem vagy odaadó fél, de élvezed, hogy valaki épp törődik veled, de nem bánsz vele igazán párodként, a másik meg elég balek ahhoz, hogy viselje ezt az állapotot.

Akit a puszta szeretethiány vagy társfüggőség motivál kapcsolatra, az nem igazán tekinthető társnak.

2019. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.Álltalába mindenki párkapcsolatra vágyik,ennek semmi köze a függőséghez.
2019. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egy szeretethiányos lány kikészítene. Szerintem egy hét után kidobnám. Fojtson meg mást.
2019. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!