Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy lánnyal, először amugy ő szólított meg, többször beszélgettem vele, randira ugyan még nem hívtam el és egyszer csak azt vettem észre, hogy kitörölt ismerősei közül facebookon. Ezt miért tette?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 17:45
 1/6 dot. ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle, mi nem ismerjük őt..

amúgy lehet mert unalmasnak talált, esetleg talált jobbat

2019. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Túl sokat vártál.
2019. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy szólitott le? mit mondott?
2019. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet túl sokat vártam. Szerintem bejöttem neki, ez jött le a testbeszédéből, meg a kérdéseiből. Női logikát sajnos férfiként nem értem annyira.
2019. okt. 29. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sokat vártál. Randit akart volna, ráadásul ő szólított meg, és te nem léptél egy komolyabbat.
2019. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont facebookon ki volt és van is írva neki, hogy kapcsolatban. Lehet hogy ő túl komolyat nem akart csak nem akarom ide kiírni, hogy mit...
2019. okt. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!