Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyok rosdz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok rosdz hogy kiábrándultam egy lányból amikor kiderült közmunkás féle?

Figyelt kérdés
Én sem keresek valami fényesen de azért eltartom magam és néha félre is tudok tenni. Ő a szüleivel él. Kapcsolatban az 50-50% híve vagyok mind házimunka mind anyagiak terén. De ha 60-40az arány meg belefér. Viszont saját pénzemből veszek egy házat ok. (Aglomerációban) berendezem lassan mert ugye ő nem tud hozzá járulni... Úgy érzem csak akadályoz. Viszont a lány különben tetszene....vagyis persze vannak apróbb hibái. Nekem nagyobbak főleg külsőleg,szóval sajnos nem válogathatok.

2019. okt. 29. 19:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Rossz*
2019. okt. 29. 19:30
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
En nem jonnek ossze kozmunkas lannyal. Szerintem minden munk ugyanolyan fontos, de leven, hogy nekem sincs rossz munkahelyem, azert egy alapveto szakmaja legyen mar. Bar nem leszek nepszeru, de le is szarom, szerintem ez a nok tobbsegere is igaz.
2019. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Meséld már el, hogy egyetlen fizetésből, ami állításod szerint nem valami fényes, hogyan tudtál egy családi házat venni Budapest agglomerációjában?
2019. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Mióta közfoglalkoztatott és mi a terve, hogy kitörjön ebből ?

Ezek lényeges kérdések szerintem. Én is voltam az, pár hónapig. Nem volt munkám ,pont kapóra jött, aztán váltottam. A semmitől jobb volt.

2019. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy rossz, te így gondolkodsz.

Én másképp, engem nem érdekelne.

2019. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
3as hitelre, csak ezt sokan úgy gondolják, vagy úgy mondják, hogy saját lakás.
2019. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Savlekotő ***** válasza:
85%
sajnos nem válogathatok. Van akit még egy közmunkás is elhajt,csak megnyilvánulnia kell..
2019. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
A lány jobbat érdemel nálad!!! Szerinted közmunkaskent fog nyudíjba menni? Majd jön neki egy értelmes pasi aki motivalja, hogy jobbat akarjon maganak.
2019. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjuk mar ezt a motivalast bazzeg...mintha a ferfi dolga lenne azarbol varat epiteni. Nyilvan nem lehet tudni az okat miert az, vagy nem, de nehogy mar a kerfezo kegyen meghurcolva, mert hozza hasonlo lanyt akar inkabb. Neha onzonek is kell lenni az eletben..
2019. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy rossz ember. Van akinek meg egyéb szakma-külső jellemző a kizáró ok.
2019. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!