Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy közmunkás férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közmunkás férfi, aki szüleivel lakik és határozatlan is, annak lehet úgy barátnője, hogy ugyanazt várja el, amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés

Közmunkába dolgozok egy hivatalban, irattárosként.

Átlagos testű vagyok, átlagos arcú férfi.

33 éves leszek most nyáron.

Ugyanazt várom el, mint amit nyújtani tudok. Igen nem akarok ducit mert én sem vagyok az, viszont nem baj ha a nő is ugyanilyen határozatlan, aki anyagiak miatt a szüleinél él


2017. márc. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Határozatlan vagy határozott? Mit számít ez ilyen paramérterek mellett? Mi a jó benne ha egy szegény, csúnya férfi határozott?
2017. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Max egy masik ilyen, rangletra aljan kucorodoval.
2017. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet. Irány csajozni...ott remegnek érted a csajok minden felé. Igazi pasi vagy akire az ember rábízza az életét, akinek gyerekeket akarunk szülni....ugyan már.
2017. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Na, na, na!

A duciság azért közel sem olyan rossz, mint az, hogy határozatlan vagy, és 33 évesen még a szüleid nyakán ülsz, és nem saját választásból, hanem azért, mert abból a pici pénzből nem tudsz külön menni.


Akárhogy is nézem, megfelelő étrend és edzés mellett egy duciból már egy év alatt is lehet csinos, jó testű nő (ha mégsem, akkor beszélhetünk betegségről, olyankor irány az orvos), te viszont 18 évesen kikerültél középiskolából. Hány is volt az, csak nem 15?

Na, 15 év alatt nem tanultál, nincs egy jövedelmező OKJ-d van egy könnyebb szakon szerzett diplomád akár.


Mondjuk azt sem értem, hogy miért jobb egy átlagos testalkatú/vékony, DE határozatlan nő, mint egy olyan duci, akinek vannak céljai, amelyekért tesz is. :)

Na de mondom, 20 kg fölösleggel félév alatt lefogy a duci, többel meg év alatt éri el a kívánt alakot. Akárhogy is nézem, egy OKJ tanfolyam is 2 éves általában. :"D


21/L

2017. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
3 kérdéssel ezelőtt még teszkó pénztáros voltál.
2017. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet. mindig azt várd el amit nyújtani tudsz. szóval azért tehetősebb, csinos önálló nőt ne akarj magadnak, de a hasonlóknál mint te, még lehet esélyed.
2017. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket nem értem. 33 éves vagy, és most kérdezed, hogy lehet-e barátnőd? Eddig még nem volt, vagy mi?
2017. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtitek hogy fiúban is vannak sugarbaby goldiggerek, szóval akarhat magának egy gazdag idős nőt aki eltartja de akkor viszont fullosan kell kinézni, ajánlom már most kezdjél gyúrni! És maximálisan kell teljesteni a szexben.
2017. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár 33 évesen már erre se biztos hogy alkalmas lennél mert találnak nálad fiatalabbat.
2017. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!