Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi nettó kereset alatt nem kell egy átlag nőnek egy férfi PEsten és vidéken?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 17:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel jól keresek, ezért igen, telik nyaralásra.
2019. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is telik rá.Minek kéne így más pénze?:)
2019. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a nő már a megismerkedésünk 10. percében a fizumat kérdezgette. Persze érdekes szitu volt, mert ő épp állásinterjúra ment, és környékbeli béreken agyalt, de azért ez egy furfangos alkalom volt arra is, hogy azonnal megtudja a fizumat.
2019. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Manapság pár 10 ezer Ft-ból el lehet menni nyaralni még külföldre is. Nem nagy dolog már. Nyilván ilyenkor nem 5 csillagos luxusszállodában áztatja az illető a valagát, de szerintem a nyaralásnak nem is erről kell szólnia. Én minden évben voltam külföldön, akár többször is, pedig szarul keresek. Busz + olcsó szállás (hostel) aztán gyalog be lehet járni a helyeket és megnézni a lehető legtöbb mindent.

Szállásra úgyis csak aludni megy ilyenkor az ember, szóval minek túlcifrázni, kajálni meg lehet olyan éttermekben, kifőzdékben, ahová a helyiek járnak és nem turista célpontok.

Tényleg fillérekből meg lehet úszni az egészet, szóval nem tudom ez miért mérvadó manapság és mit szűr le belőle bárki is.

2019. okt. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a lényeg, hogy többet keressen,mint én. Lehet lepontozni, de igenis számít. Volt már olyan pasim,aki kevesebbet keresett és neki ezért önbizalmi problémái voltak, pedig soha nem céloztam rá. Szerintem egy kapcsolat nem működhet úgy, hogy neked van igényed és pénzed is pl nyaralásra, de a másik nem engedheti meg magának. Én pl évente 1-2x szeretek elmenni külföldre nyaralni,de ha a másiknak a havi megélhetésével is problémája van,akkor ez így nem működhet. (Mindig is felesben fizettem mindegyik párommal a nyaralást).
2019. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: Én csak azt nem értem, hogy miért jön mindenki a nyaralással. Mérnökként úgy gondolom, megengedhetném, hogy nyaraljak, de utoljára 10 éve voltam a Balatonnál, az is ritka alkalmak egyike. Nagyjából soha életemben nem nyaraltam. Nem is hiányzik, nincs rá igényem, egyszerűen nem érdekel, pedig telne rá. Szóval nem biztos, hogy nem telik és azért nem megy valaki. Egyszerűen nem nevelték belé a kötelező nyaralgatást kisgyerek korától kezdve. Mi gyerekkoromban maximum nagyszülőkhöz utaztunk 1 hétre nyáron, az volt a nyaralás.
2019. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Engem 3 éve a barátnőm azért cserélt le, mert csak 200 at kerestem vidéken, ami átlag, de a pasi a Kanári szigeteken melózott 700 nettóért, és a megspórolt pénzen vitte a nőt folyton görögbe, olaszba, spanyolba nyaralni 2-3 havonta. Szóval ez számomra nem ismeretlen jelenség. Amúgy meg egy nőnek soha nem mondom el mennyit keresek, akkor sem, ha kérdi. Ha összeköltözés van, és hosszabb ideje együtt vagyunk, és tudom, hogy nem ez a lényeg neki, akkor persze elmondom.
2019. okt. 31. 17:34
 18/18 anonim ***** válasza:
16-os, én sem nyaraltam soha gyerekként, de most már igen és szeretnék is a jövőben. Itt inkább azon van a hangsúly, hogy a legtöbb nő szeret nyaralni,ezért kell rá pénzt szánni. Ha te nem szeretsz,akkor majd nyilvan talalsz olyan nőt aki szintén nem szeret.
2019. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!