Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után érdemes egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után érdemes egyáltalán párt keresni (női átlag egy év alatt Tinderen 30 062-ből 1 randi)?

Figyelt kérdés

Több helyen megjelent egy cikk, miszerint ez a jellemző a mai párkeresésre:

A mai nők átlagosan Tinderen egy év alatt akár 25-40 ezer profil áttekintése után is mindössze egyszer randiznak.

Példának hozták fel: egy 23 éves nőnek 30 062 profilt dobott fel a Tinder program, ebből 26 417-et balra húzott.


Tehát, alapból elutasította a férfiak 87.8 százalékát! :-o


1187-el váltott üzenetet, ebből 734 csak egy üzenet volt, 453 beszélgetés alakult ki, közülük 448 emberrel soha nem találkozott


Tehát, csupán 3.9 százalékával váltott üzenetet.


5 randira ment el


Tehát, a potenciális jelöltek 0.01 százalékával volt személyes ismerkedés.


Mindösszesen 1 azaz egy emberrel randizott egynél többször. (arra nem tértek ki, meddig maradtak együtt)


Ez 0.003 százaléka a lehetséges jelölteknek!


A röhej, hogy minden férfi avval a reménnyel indul neki a párkeresésnek, ő lesz azaz 1 pasi a 25-40 ezerből. :-(



2019. júl. 16. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hogy érdemes-e tinderezni, de legalább már tudom, hogy milyen statisztikát használok, ha egy férfitől azt hallom, hogy "a mai nők szinte mindenkivel összefekszenek".
2019. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlzás azért. Ne vegyél be mindent, amit megbízhatatlan forrásokból látsz. És még mindig ugyanannyi nő van párkapcsolatban, mint amennyi férfi.
2019. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kifogás meg mindenre van.
2019. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hanem azt tudod-e, mi az az átlag?
2019. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nőnek a tapasztalata számokban. Messzemenő következtetéseket nem vonnék le belőle.
2019. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt meg hozzatennem hogy kiserletek alapjan a nok a tinderes ferfiak 85%at atlagon alattinak ertekeltek, mig a ferfiak kb 50%-ot, tehat realis. Ezek vicces dolgok. Eleg erosen ervenyesul a pareto-elv. Mivel mar a top 10% kornyekehez tartozom (ambicio, kereset, szerencsesebb oregedes) 30 evesen, igy most kaszalas van, de par eve meg semmi nem volt, ami irto frusztralo.
2019. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából a férfiak hibája, a sok kanos köcsögé aki mindenkire mozdul, ha ők is úgy szelektalnanak mint a nők nem lenne gond, ha azzal ismerkednenek csak aki tényleg bejön nekik és élőben .
2019. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi minden lehet a háttérben.


A 734 egy üzenetnek le merem fogadni, hogy 90%-a egy dickpic volt, a többi pedig egy "sziamizu", vagy " csádugjunk". A sziamizu után pedig, még ha válaszolt is a csaj nem jött több üzenet.


A 448 beszélgetés is csomó minden miatt halhatott el. Pl messze vannak, vagy a dickpic-et csak pár nap után küldte a férfi, esetleg bár még nem is találkoztak, de már megírta neki a leendő gyerekeik nevét pár üzenetvàltás után. Az is lehet, hogy egyszerűen "elhalt" a beszélgetés közös téma, érdeklődés híján, vagy kiderült olyan dolog akár a nőről, ami férfi nem tudott tolerálni, akár fordítva.

2019. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaj fent folytam tinderen, nem vagyok szép, elég pocsék képeim vannak. Ennek megfelelően pocsékok az arányok, de nem ennyire. Nem hiszem, hogy 1-2 ezernél több profilt láttam, de ebből összejött egy randi, egy másikkal nem talalkoztam, mert csak kamatyolni akart volna. Persze, ha találkozunk is, nem lett volna belőle semmi. Incel vagyok amúgy.

Másik megjegyzés: Ez egy kamu statisztika, hacsak nem valamilyen hackertámadás során került ki. A tinder soha nem adna ki ilyen adatokat, rontaná az üzletüket. De ha igaz is, ez csak egy kiragadott példa, nem az átlag.

2019. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az se normális, aki egy átlagos pasiként a tinderben reménykedik. én csak a személyes kontaktusban hiszek. nem vagyok egy adonisz, a tinderen biztos minden nő balra húzna engem ( az a rossz?), viszont élőben meg lehet hülyíteni őket. igen, olyat is aki balra húzna. én akit még nagyon meg akartam csinálni, azt meg is csináltam:)
2019. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!