Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha még ennyi idősen sem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Mindjárt 23 éves leszek, és még nem volt párkapcsolatban részem, ami miatt már nagyon ideges vagyok. Mert ennyi idősen már normál esetben az emberek nagy részének van vagy volt már.

Pedig nem hülyítem a lányokat, komoly szándékaim vannak.

Nincs visszataszító kinézetem, mert volt már több lány akinek tetszettem, de valamiért nem illettünk össze. Már kezdem azt érezni hogy én alkalmatlan vagyok erre.


2019. okt. 31. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én az első nőt aki tényleg meg tudott fogni 25 évesen találtam meg. Vele pár évig együtt voltunk, de kiment külföldre. Előtte nem volt komoly kapcsolatom.

Azóta sem. Most 31 vagyok és kb 5 napja levelezek egy nővel, aki viszonylag közel lakik és meglepően egy rugóra jár az agyunk és még szimpatikusak is vagyunk egymásnak képek alapján, hétvégén találkozok vele. Nem akarok elszolni semmit, de van esély.


Sosem értettem minek erőltetni bármit, ami nem működhet, azt sem ezért miért mást hibáztat egy ember, néha önmagát. Pedig van olyan nagyon sokszor, hogy két ember egyszerüen nem illik össze.


Szerintem igazából az a baj, hogy semmi ismerkedési kultúrája nincs senkinek. Mármint semmi önismeret, semmi REÁLIS elképzelés egy társról. Persze csak nagy vonalakban kell meghatározni, inkább kizáró tényezőket keresni. Pl nekem kizáró tényező, ha néha nem beszélhetek mélyebb dolgokról is egy nővel. De nem baj ha valaki nem ilyen, csak az nem hozzám illik. Nem tudom átjön-e mire gondolok.

2019. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj egy percet sem. Valakinek több idő kell arra, hogy megtalálja az "igazit". Illetve gondolom már előjött benned egyféle érzés, hogy Te is szeretnél már egy kapcsolatot és ez lehet kivetül a külvilágra. A lányok pedig valahogyan ezt megérzik és megijedhetnek tőle.


F/24

2019. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szard le,ugysincs semmi ertelme egy random ribi miatt feladni az eleted. Gondolj arra,hogy a hazassagok 67%-a valassal vegzodik:

[link]


Es hany olyan csalad lehet,ahol meg nem valtak el,de mar csak megszokasbol elnek egyutt,es egymas agyara mennek..igy mar siman 95%. Persze,persze ..tudom,mindenki abba a bizonyos 5%-ba fog tartozni.

2019. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek nagyon igaza van.

A nőknek ez nem szimpatikus, ha érzik, hogy kvázi kényszerből csinálod, hogy legyen valakid. És persze, hogy látszik. Csak olvasd vissza amit ide írtál.

Nem biztos, hogy gond van veled. Viszont az fontos, hogy legyen önismereted és abban amilyen vagy legyél határozott.

Ismerd a saját korlátaidat, előnyeidet stb.

Én úgy vettem észre, a nők sem tökéletes férfit keresnek, hanem aki tudja mit akar. És ha tudod mit akarsz, az akkor is szimpatikus érzést kelt, ha nem illetek össze. Én így vettem észre.


Én is kevés nővel illek össze. Ez van.


Sok sikert. És ne idegeskedj, az csak ront.

2019. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!