Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly gond lehet egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly gond lehet egy 30 éves gyönyörű nővel ha még soha nem jegyezte el senki, gyereke sincs?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, de pont ez tántorított el, hogy bepróbálkozzak nála. Itt egy valóban, mindenki szerint álomszép nő, 30 elmúlt, nincs senkije és még soha nem volt eljegyezve sem, nem élt együtt senkivel! Gyereke sincs. Az összes férfi sorbanállna érte és mindenki csorgatja rá a nyálát. Tudom, nem találta meg az igazit, blablabla, de egy ilyen nő azt választ akit akar. Lehet milliárdos környezetvédő, menő énekes vagy jóképű atomfizikus pasija is. Mit nem tud választani?

Szerintem valami komoly gond lehet vele, erre jutottam, valami személyiségbeli probléma. Elsőre kedves és jófej de ki tudja mi lehet az oka. Barátnői szerint már évek óta megállapodna, csak nincs kivel. Azt nem hiszem el hogy nem mernek próbálkozni nála, mert kapásból van 3 haverom akik a legszebb celebcsajokhoz is odamennek simán. Akkor hány ilyen lehet?


2019. máj. 13. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Rohadtul valogat, az a baja. Neki az atomfizikus kell, nem te :D
2019. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne baja?


Nem minden nő annyira ostoba, hogy disznót tartson 20 centi kolbászért!


És igen, sok pasi csicska, és nem mernek odamenni!

2019. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

"Nem minden nő annyira ostoba, hogy disznót tartson 20 centi kolbászért!" Ezt még nem hallottam. :D



Kérdező, ha a probléma valós, én a helyedben megpróbálnám vele. Pár hónap alatt sok minden kiderülhet.

2019. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Neked van gyereked, voltal eljegyezve?

Feltehetoen idősebb is vagy nála, szóval veled még nagyobb gond lehet

2019. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Inkább azokkal van gond, akiket már 4x jegyeztek el, és 5 gyereke van 5 apától.
2019. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak igényes párválasztás terén.
2019. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

"Tudom, nem találta meg az igazit, blablabla, de egy ilyen nő azt választ akit akar. Lehet milliárdos környezetvédő, menő énekes vagy jóképű atomfizikus pasija is. Mit nem tud választani?"


Talán lehet, hogy nem is vele van a baj, hanem az legtöbb pasival, akik arra se méltók, hogy kapcsolatuk legyen, nem nőttel fel agyilag, nem tudnak felelősséget se vállalni. Attól, hogy valakinek van x fizetése, meg jóképű azt hiszed, hogy ennyi elég egy élethosszig tartó kapcsolathoz?

Te se nőttél még fel agyilag ezek szerint.

2019. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem is értelek mi a gond azzal, hogy még nem volt eljegyezve és gyereke sincs. Inkább egy elvált anyukát szeretnél gyerekestől?


Az egy kicsit furcsa, hogy még sosem élt együtt senkivel sem, de azért ennek még nem szabadna kizáró oknak lennie. Persze lehet emiatt nehezebb lenne vele az együttélés, mert nincs ebben tapasztalata. De mindent meg lehet tanulni.


Valószínűleg tényleg nagyon magasra tette a lécet, és a tökéletest keresi (vagy csak várja), akit vagy megtalál vagy nem. Szerintem próbálkozz nála, mi vesztenivalód van? Ismerkedés közben derül ki, hogy van-e személyiségbeli problémája vagy sem.

2019. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Tesóm 29, nagyon szép, okos, jófejés még sose volt tartós kapcsolata. Mert baromi válogatós.
2019. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem tartom magamat egy világszépének, de 30 éves leszek, több tartós (2-3 évig) tartó kapcsolattal a hátam mögött. Diplomás vagyok, van egzisztenciám, házam, stabil munkám, céljaim, normális hobbijaim, mégsem jegyeztek még el soha és gyerekem sincs.

A külső, de még a belső sem garancia arra, hogy valakit eljegyezzenek. Ahhoz kell valami plusz. 3 éve vagyok együtt a párommal, de ő sem lépett még semmi ilyesmit, pedig nem rossz a kapcsolatunk egyáltalán.

2019. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!