Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen nagy gond a komoly kapcsolat keresése 22 évesen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, majdnem 5 éve nem kellett ilyesmivel foglalkoznom, mivel komoly kapcsolatom volt. Előtte nem volt problémám az ismerkedéssel, elve olyan iskolába jártam ahol rengeteg lány volt. Nem vagyok egy elcseszett ember, nem ülök egész nap a gép előtt, nem nyomkodom a telefont az utcán, felnézek, érdeklődök az utcán mások felől a tekintetemmel, mosolygok ha egy szimpatikus lányt látok. Próbálok nyitott lenni. Minden jött-ment nem szokott érdekelni. Szolid, csinos hölgyek érdekelnek, ami nagyon ritka, főleg szingliben.


Ez egy kisváros, már elgondolkoztam hogy Budapestre költöznék, hátha jobb eséllyel indulnék. Autószervizben dolgozok, így elég nehéz. Nem kerülök kapcsolatba munkahelyen ügyfelekkel. Szórakozóhelyekre nem megyek, mert nem érdekel. Az igényes beülős helyeket kedvelem. De alig-alig fordul elő lány társaság ilyen helyeken.


Nevetségesnek tartom hogy ilyen helyzetbe kerültem, hogy nem tudok megismerkedni hetek óra senkivel. Ugyan, mit tehetnék már?


2015. okt. 20. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
En azt tartom nevetsegesnek h olcso ribi van es dugason kivul nem lehet olyat talalni akivel komoly kapcsolatot ki lehetne alakitani, mert minden masodim szembejovonek beleakad a farka a csajok puncijaba manapsag, es melle nyomjak ezt a rossz szoveget h de en komoly kapcsolatot akarok. :D nevetsegesek, most is megdughattam volna egyet de elment a kedvem tole, egy mondattal el tudta venni a kedvemet az egesztol
2015. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!