Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinél a 161 cm es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél a 161 cm es magasság nagyon hátrány l a nőknél?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és eddig abszolút nem érdekeltek a nők, teljesen hidegen hagytak, nem törődtem velük, úgy el voltam a saját kis világomban. Most viszont elkezdett hiányozni egy barátnő, a szex is, az hogy egy aranyos kedves csinos nő oda bújjon hozzám szeretgessen. Ez egyre jobban kezd hiányozni. Eddig még nem terveztem hogy felmegyek társkeresőre, tinderre, de ezt tervezem. Az ismerkedésnél adjam meg a magasságom? Vagy hogy legyen?
2019. okt. 31. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Add meg, különben mehet majd a kamuzás jobbra-balra, meg a pofáraesés a találkozón...
2019. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32 évesen már te is tudod a kérdésedre a választ.
2019. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon picike vagy. Add meg igen, feltétlen! Neked speciálisan kicsi nő kell. Vannak ilyenek, csak kevés. Átlagos nő nem fog veled szóba állni.
2019. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hiába írtad ki a kérdést!


Egyetlen nő sem fog megszánni, és privit írni, hogy lecumizna.

2019. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"az hogy egy aranyos kedves csinos nő oda bújjon hozzám szeretgessen. Ez egyre jobban kezd hiányozni"


Én ezt nagyon megértem, ezzel így semmi baj, de ezt nehogy így add elő nőknek. Ez az érzelgős, bújós izé, amikor kettőtök közül te vagy aki szorosabban ölelné a másikat, nem jön be a legtöbb nőnek, nem tartják vonzónak.

2019. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idős vagy, tapasztalatlan , és alacsony. Mit vársz ? Senki nem fog megsajnalni
2019. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé. Alacsonyabb vagy mint a hazai női átlagmagasság (165).


Társkeresőn mindenképpen add meg és ne hazudj. Ha eltitkolod vagy elferdíted az igazságot és találkozón derül az igen gáz lenne. Bár elképzelem a szitut, párbaállsz egy lánnyal, eldumálgattok, megbeszélitek a randit, csinibe öltözik, felveszi a magassarkút és a kávézó előtt szembesül vele, hogy így vagy fél fejjel magasabb, már ha nem egy alapból magasabb lányról van szó.

Hazudni meg: nekem is volt olyan esetem amikor a fiú azt mondta velem egymagas, közben meg nem igazán. Jó kis ismerkedés az ami hazugsággal indul, nem lett folytatás.

2019. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!