Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál a magasság önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál a magasság önbizalmat ad, míg a nőknél ugyanez önbizalomhiányt idéz elő?

Figyelt kérdés

Nyilván azt nem kell magyarázni, hogy egy 1,9 - 2 méter körüli magasság a férfiaknál magabiztosságot ad. Viszont a magas nőknél(mondjuk 178-180 cm felett) ugyanezt nem igazán látni, sokuktól hallani, hogy legszívesebben "összemennének", van, akiket gúnyolnak is emiatt, arról nem beszélve, hogy a párkeresésben mindez hátrányként jelentkezik. A férfiak a törékenységet az alacsonysággal szokták általában azonosítani, aminek az égimeszelő alkatú nők isszák meg a levét.


A férfiak örülnek, ha magasra nőttek, míg a nőknél ugyanekkor az van, hogy "kénytelen vagyok elfogadni, ez jutott, ezt kell szeretni". Tényleg így van ez? A nők átokként élik meg a magas termetüket?



2017. jún. 20. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát hallottam ezt az oldalt én is. De mást tapasztaltam. Van egy magas vékony barátnőm szőke hosszú hajjal, kék szemekkel. Igaz hogy buta szegény de annyi udvarlót még sose láttam...
2017. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Aha átok... A legtöbb fakeagent videó úgy kezdődik, hogy bemegy a csaj a modellügynökségre, ruhamodell szeretne lenni, majd közlik vele hogy túl alacsony és csak erotikus modell lehet...
2017. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
175 cm vagyok. Én szeretem kifejezetten. Sokkal jobb, mint mondjuk Eva Longoria méretűnek lenni. Nem is tudom magam máshogyan elképzelni. Nem túl régen még annyira nem bántam volna, hogy 165-167 cm lettem volna, most már viszont egy ideje konkrétan nem bánom, sőt. Vannak magas fiúk/férfiak, alacsony nem akarnék lenni.
2017. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nők sem élik meg átokként, mert aki alapból szép és csinos az magasan is az lesz és azt a magas pasik úgyis levadásszák. Ráadásul mivel a nők szemében a magas pasi=álompasi ezért nem is bánják, hogy nagyra nőttek, hiszen így az alacsony palik teljes mértékben kiszóródnak így még az energiájukat sem kell rájuk pazarolni. Aki meg magas nőként esetlen/Brünhilda kaliberű az alacsonyként is ugyanúgy az lenne. Max akkor annyival lenne jobb helyzetben, hogyha nem lenne válogatós, akkor az alacsony pasik is szóba jöhetnének. De a magasság önmagában sokat nem jelent egy nőnél. Ha csinos/szép, akkor mindegy mekkora, mindig üldözni fogják a jó pasik. Az általad említett önbizalomhiány inkább az alacsony pasik esetében nagyon jellemző, de az ő esetükben teljesen jogosan. Szerintem az alacsonyság és a férfi nem a leggyilkosabb párosítás, ha már kifejezetten a magasságot vizsgáljuk. Az alacsony pasiknak mindig irtó nehéz volt és lesz is párt találni. Ők kb. olyan esélyekkel indulnak a társkeresésben, mint az erősen kövér nők a másik oldalon.
2017. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig annyi magas fiu van, akinek kifejezetten bejonnek a magas lanyok. Az igazan magas kulonlegesnek szamit, es a kulonleges emberekre hamarabb felfigyelnek.


A 180 centi nokent meg nem olyan extra, azt meg egyenesen rohejesnek talalom, amikor 172-3 centikkel nyivakolnak, hogy tul magasak.


En pl ha tarskereson nezelodok, 185 centit allitok also hatarnak az elso keresesnel :D


25F

2017. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki szereti valaki nem... Abszolút attól függ, hogy milyen a környezet. Elfogadják, csúfolják, vagy éppen hogy szeretik?

Én 174 cm magas vagyok egy gimis osztályban, és már ezt is átokként élem meg, tekintve, hogy az átlag 160 cm. Hát igen, sok a törpe.

2017. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, és egyébként nem igaz, hogy magas pasi= álompasi. Kifejezetten nem szeretem az égimeszelő fiúkat, hiába vagyok én is magas. Aki épp most tetszik, 170 cm
2017. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Női szemszögből nézve nekem igaz, 174 cm vagyok, 5 kg plusszal már egy óriási dagadég kocának érzem magam. Mindig is nagyon zavart. Az alacsonyabb nők szebbek, esélyesebbek a férfiaknál. 41 es a lábam, cipőt próbálni is szégyelek. Pár hete vettem egy sportcipőt 40 es .fazontól függ,a párom hazafelé rögtön leoltott, úgy se lesz jó a nagy ló.szó lábadra. Ő alacsonyabb, 170 cm, a magas fiúkat sosem érdekeltem. Nőkkel dolgoztam régebbi munkakörömben, gúnyoltak,hogy zsiráf. Magassarkút hírébe sem. Szval sz.r.
2017. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Szégyellek*

55 kg mal estem teherbe, 79 kg mal szültem, kb 8 hónapban jártam, mikor egyszer átjött hozzánk a szomszéd srác,és így volt. Szia, hú de dagadt vagy. Most vagyok 65kg, és nem érzem jól magam.

2017. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!