Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 200 ezres kereset alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 200 ezres kereset alatt csak prostituáltak jutnak egy férfinak?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 12:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Még azok sem. Igaz, én még nem voltam egynél sem így nem tudom milyen az óradíjuk, de el tudom képzelni hogy a jobbaknak húzós. Én többet keresek mint netto 200 ezer, de prostira nem költök, nem is költenék
2019. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
36%
20-30 ezer manapság az órabérük az átlagos (persze cicababa képekkel rendelkező) dohányszagú, unott futószalagos lakásos qrváknak.
2019. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%
Kérdés hol élsz. Pesten bámrely ismerőst kérdezek érettségivel simán megkapja a 250 lepedőt, de mind, semmi szakértelemmel. Vidéken 220 már jó Nyugat-Mo-on,Kelet Mon 200 ezerrel már igencsak jó vagy. Itt borsodban az átlagos fizetés 182 nettó minden korosztályt figyelembe véve. Pesten 240 ha jól tudom, de ott egy targoncás ismerős is 270 et megkap napi sima 8 órával.
2019. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
49%
szóval ezért prosti az összes magyar nő
2019. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
73%
A tanárok 160-200 között keresnek az eltelt évek függvényében. Én is tanár vagyok, dolgoztam már több helyen, az összes férfi kollégának szép családja vagy szerető barátnője volt.
2019. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Pesten nem közalkalmazottként bértábla szerint kapnak a tanárok, hanem plusz 60-80 nettóval kiegészítik nekik. Annó én is az voltam, épp 2 hete utaztam Oscarral, és volt egy pesti óvónő aki mondta, hogy Pesten olyan tanár nincs, akinek nem egészítik ki a bérét alaposan. Vidéken sajna igen, ott bebetonozzák.
2019. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
hja, ez netto fszság!
2019. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%

Oké, akkor én prosti vagyok már 3 éve. :))

Vicc ez a kérdés.

2019. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Pesten tanítok és senki nem egészíti ki a béremet, pont a fizetések közötti különbségek miatt lett egységesítve a bértábla. Már évek óta egyformán keresünk. Ráadásul vannak olyan programok amikben csak vidéki, leszakadó régiókból való tanárok (azaz iskolák) vehetnek részt és többet keresnek. Illetve az egyházi iskolákban más a bér.
2019. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, a hölgy az ismerősöm, óvónő állami óvodában. És nettó 80 ezerrel egészítik ki a bérüket ott, mert akkora a munkaerőhiány óvónőkből. Szóval valamit rosszul csinálsz.
2019. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!