Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan pasik akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik akik nettó 200 ezer ft alatt keresnek és emiatt lehetetlen párt találniuk? Pesten egy targoncás is sima műszakkal 270 et megkap. Nincs ott olyan, aki 2 k alatt keresne, ezért van párjuk is.

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 14:00
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
De a mekis és a lidls srác is e felett kap.
2019. nov. 1. 14:03
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs ott olyan, aki 2 k alatt keresne" => Dehogy nincs. Többet is tudok...


"ezért van párjuk is." => Meg a nagy redvás f...t. Kurwa sok a szingli....

2019. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek olyat, aki ez alatt van. Valami segélyes ürge lehet. Egy utolsó postás is 224 et kap ismerős ott.
2019. nov. 1. 14:09
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Postások kapnak mindenféle juttatásokat.

Akinek gyereke van, kaphat adókedvezményt a gyerekek számától függően.


Anélkül még mindig rengeteg munkahely hirdet 280-300ezres fizetéseket, amikből mire eljutsz az interjúig, leesik 180-ra hirtelen.

Még mindig ez az átlag, amiket alkalmazottként hozzávágnak az emberhez.

Felsőbb beosztásban, vagy protekció által persze ez emelkedhet.

2019. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nehezen hihető. Ismerős pályázott érettségivel minőség ellenőrnek egy kisebb magyar áruházba. Fél éves átképzés, kezdő bére 263 ezer nettó. Ami évenként nő majd.
2019. nov. 1. 14:17
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

haha nettó 200k...imádom mikor valami vidéki úgy beszél a nagy falúról mint a paradicsomról.

1;nettó 200k kb az albidra elég meg a rezsire..ha egyedül akarsz lakni és elég egy közepes putri.A fizetések sem olyan magasak főleg h az összes vidéki tahó jön fel és alkudja le az árakat,így azért elég rohamosan el kezdtek csökeni a fizetések.

3felköltözöl pestre megkeresed a 270-et és akkor ki utal az állam neked egy nőt?vagy nem értem az össze függést h egy fokkal többet keresel mint mások aminek a nagy része el is megy egy bérelt lyukra..attól miért is lennél jobb partner egy nő szemében mint egy normális értékrendekkel és felfogással rendelkező másik ember aki lehet h 200N alatt keres???

Haver a csajokat nem pénzel kell kitömni :D

Ha meg valami elite társaságra vágysz..(nem fizetős nőkre gondolok)hanem egy gazdagabb müveltebb rétegre...ott meg kiröhögnek mert 270az lfasz,+abli,itt már a földön fexenek...és ha elmondod h menő targoncás vagy akkor megölted őket...(meg fulladtak a röhögéstől.)és nem csak a nők.

Szóval mondok neked egy jobb receptett és ha azt végig csinálod mindenki tisztelni és becsülni fog.VÉGEZD EL AZ ORVOSIT...Maga a munka is szép és általában a nők szeretik a DR-bácsikat...a másik a teljesítmény mert az minden csak nem valami büfé szak.És bekerülsz olyan körökbe ahol ha 20filléred sincs se számít.

2019. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
20%
300 ezer felettiek is vannak akiknek nem jut nő. Azt hiszem kell egy minimum 5-700 ezer havi nettó egy férfinek hogy legyen valaki a nők számára.
2019. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Én 30 éves vagyok és 390et keresek nettóban mégsincs barátnőm, de nem is vagyok az a pénzszórós, tehát nem látszik rajtam, hogy jól keresek. 2 dolog márkás rajtam. A táska, meg a cipő.
2019. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
390 az már egy átlag mérnöki bér. H hogy nincs csajod? Kizárt, hogy ha megtudja, h normálisan keresel, akkor ne akarna téged.
2019. nov. 1. 14:35
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Én havi 40ezres "fizetésből" is megélek. :D

A pénznek pedig egyáltalán semmi köze egy normális kapcsolathoz. Max annyi, ha rohadt sok pénzed van, el tudsz menni profi pszichológushoz és az helyretesz és akkor lesz barátnőd..

2019. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!