Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szinte lehetetlen összejönni már egy átlagos 20 éves lánnyal is, mert már sokan (ma leírta egy 19 éves lány) 20 évesen is az igazit, a legmacsóbbat, legjobbat keresik, nem pedig olyat, aki lehet h nem hibátlan, de legjobb lenne hosszú távon?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 13:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hosszú távon egy átlagos pasas sokkal többet adna emberileg is egy nőnek, még egy pénzes macsó jó eséllyel kihasználja, de ugye bíznak abban, hogy ez a szépfiút megszelídítik és akkor örökre együtt lehetnek. Aztán 10 per 9 szer jön a pofára esés. Ebben mi a jó a bizakodásban, hogy hátha most megnyerem a lottó ötöst a biztos helyett? Nekem ez nem logikus férfiként.
2019. nov. 1. 13:03
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésed ellentmondásos. Sokan 20 évesen is az igazit, legjobbat keresik = aki a legjobb lenne hosszú távon. Illetve szerintem semmi baj nincs azzal, ha vannak olyan 20 éves lányok, akik még nem a halálukig terveznek, csak jól akarják érezni magukat még az elköteleződés előtt.


Az, hogy te nem vagy a legjobb hosszú távon, sőt rövid távon se, mert nem vonzódnak hozzád és nem kelted fel az érdeklődésüket, már másik dolog.

2019. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet felkelteném én is ha a George Clooneyt keresnék.
2019. nov. 1. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy hosszú távon egy átlagos ember többet adna, de lehet, hogy nem. Na, ez ebben a lutri. Nekem az első kapcsolatom 17 évesen volt, utólag is egy jó kapcsolatnak tartom, ameddig tartott (1 év). Utána jött az egyetem, új hely, új emberek, csomó élmény, nem hiányzott a kapcsolat. Megvoltak a magam (magas) elvárásai és válogattam, mert megtehettem. Volt, hogy tapasztalat híján én ia pofára estem valakivel, de az elvárásaim nem csökkentek, sőt! Egyre többet vártam el, főleg belsőre, de külsőre is volt egy szint. Tettem magamért, dolgoztam magamon, érthető, hogy nem engedtem abból, amire én is képes vagyok. És sokan hívták ezt is úgy, hogy az igazit meg a tökéletest keresem. Erre mindig azt mondtam, hogy a magam mintájára és a saját mentalitásomhoz passzoló embert keresek csak, de hízelgő, ha valaki ezek alapján tökéletesnek tart... :)


Egy fiatal fiú/lány szerintem nyugodtan válogasson. Sőt, az sem baj, ha 25 éves koráig nem is gondolkodik párkapcsolaton. Annyi lehetősége és dolga van, középiskola után kinyílik a világ és ez egy csodálatos időszak szerintem arra, hogy az ember kipróbáljon dolgokat, amiket kapcsolat mellett nehéz lenne. Építsen karriert, akár túlórázva, éjszakázzon néha, ölje a szabadidejét vállalkozásba vagy menjen ki cserediáknak félévente másik országba... Ismerjen meg új embereket, ismerje meg magát, ismerkedjen anélkül, hogy muszáj lenne azonnal választani.


Egy 20 éves lánynak nem az a dolga, hogy a párkapcsolatán aggódjon vagy beérje valakivel, aki mellett elköteleződik valamilyen szinten akkor is, ha a párja mellett is nagyon sok dolgot csinálhat, illetve vele is. Mindennek eljön a maga ideje. Megvan annak is a varázsa, mikor a gyerekkori szerelmeddel haladtok együtt végig az iskolákon át az első munkahelyig vagy lakásig, de annak is, mikor nem kell felelősséget vállalnod senkiért és nem kell figyelned arra, hogy a párodnak hogy esnek dolgok és mit akar ő csinálni a te dolgaidból.


Én is sokat válogattam és nem éreztem fontosnak azonnal összejönni valakivel, amint ivarérett lettem. Ráérősen ismerkedtem emberekkel és kerestem a lehető legjobbat, aki képes belőlem kicsikarni azt az érzést, hogy vele akarjam ezt a kalandos utat folytatni és ne egyedül. Én tényleg szerettem szingli lenni, de szeretek kapcsolatban is lenni, pont azért, mert így álltam hozzá. 25 évesen ismertem meg a párom. Pont a legjobbkor. Semmi baj nem volt azzal, hogy elszórakoztam 5-7 évet. :)

2019. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Egy 20 eves lany nem keres kapcsolatot altalaban. Csak elvezni akarja az eletet.
2019. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen.

Mikor legyen a legválogatósabb egy nő, ha nem a legszebb (20-as) éveiben?

2019. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Annyi pénzes macsó pasas nincs a világon amennyit itt a gyakori népe beképzel :D Ha mindenki a pénzes pasasokra hajtana a nők 90%-a nem élne kapcsolatban. Márpedig a legtöbb normális nő foglalt.
2019. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert vagy pénzes macsók léteznek, vagy pedig átlagos férfiak? :D Nincs is más féle férfi?


Van párom immáron 6 éve, és 100%-ig biztos vagyok, hogy nem adna emberileg többet a te fajtád, sőt feleannyit sem. Pedig az én ízlésemnek ő külsőre is tökéletes.


19-20 évesen pont, hogy alacsonyabban volt nálam a léc, és sikerült összeszedtem egy olyat, aki nem elég, hogy átlagot alulról súrolta, de emberileg is moslék volt.

Utána még ismerkedtem 1-2 hasonlóval, aztán rájöttem, hogy az, hogy ki mennyire jó ember, nem függ össze a külsővel, így nyugodtan lehet keresni a helyesebbek között is, rengeteg hosszú távú kapcsolatra alkalmas van közöttük.

2019. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

#7: Én is már többször leírtam, hogy annyi pénzes pasi a világon nincs, mint amennyit idevizionálnak :D


(Egy másik 81%)

2019. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!