Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, de mégsem? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
29 éves nők vagyok, megpróbálom röviden leírni a kérdésem. Szóval április óta vagyok egyedül, azóta ismerkedtem, randiztam eljártam ide-oda, kimozdultam nyáron többet. Nyár közepén összejöttem valakivel, de aztán szeptember elején közölte, hogy ez részéről nem volt komoly. Kicsit rosszul esett, mert sok energiát belefektettem,komolyat szerettem volna ebből. Szeptember óta megint csak ismerkedem, randizom, igaz már nem mozdulok ki annyit mostanában. Iszonyúan vágyom igazi, tartós kapcsolatra, de belül most azt érzem, hogy valamiért mégsem annyira. Tudom kicsit ellentmondásos, de nem tudom ez miért van. Volt valaki ilyen helyzetben vagy tudna valaki tanácsot adni, hogy mit tegyek?
2019. nov. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, hogy még nem nagyon zártad le az előző kapcsolatodat magadban. Ne akarj másnak megfelelni, hanem magadnak tedd ezt /"mert sok energiát belefektettem"/. Legyen egyfajta igényed a másik fél felé, de ne ez legyen az elsődleges, mert lehet, hogy egy egészen más valaki fog rád találni. Ja: és ne görcsösen akard a dolgot.
2019. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen ezt a görcsösséget már más is mondta, ideje ezen elgondolkodnom. Köszönöm.
2019. nov. 1. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sok lány rontja el avval a jövőjét kissé, hogy nem jó emberismerő, és ezért olyanba fektet energiát, aki csak szórakozik velük. :(

Fontos, hogy ne vegye el a kedved a továbbiaktól, mert hatalmas különbségek vannak emberek között.

Tehát lehetőleg ne "bunkó férfiak" mert ez nem jó irány.

Járj nagyon nyitott szemmel.

2019. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.


Mennének is meg nem is, ismerkednének is meg nem is....és akkor jönnek a kifogások....


áá most nem megyek sehová hideg van, most nincs kedvem, jajj fáradt vagyok, jajj egyedül nem akarooook.,..


Szerintem az emberekben inkább nagyobb a lustaság :)

2019. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak lazán..., éld az életed, aztán majd jön, aminek jönnie kell.

😉

2019. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!