Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan kereső 30 as férfiak, ti is ezt csináljátok mint a haverjaim? Vesznek egy két szobás lakást, fele kp+ fele hitel és az egyik szobát kiadják csinos huszonéves egyetemista lánynak jelentéktelen összegért, csak szexet várnak el.

Figyelt kérdés
Tehát pl a lány 110 helyett megkapja 30 ért és 80 e ft a zsebében marad, ami évi szinten majd 1 millió ft, amiből egy normális használt autót tudnak venni. És mindig van 20-30 lányból 1 aki bevállalja, eddig még mind ki tudták így adni. Átlagos pasik, nem jóképűek. Ha jövő télére összegyűlik a 8 millió ft-om, akkor én is veszek egy kis lakást hitelre itt Debrecenben s ezt fogom tenni én is.
2019. nov. 1. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat,ha mar masert nem kellesz senkinek, akkor tedd ezt.
2019. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom kinek vonzó egy ennyire buta és semmirevaló lány, az én férfi ismerőseim ennék sokkal igényesebbek még ha csak szexről van is szó. Ha már valaki albiba akar menni és csak havi 30-at tud rászánni akkor költözzön össze 2-3 másik egyetemista lánnyal és kész. Nálunk ez volt mindig a jellemző, egy olyan csajt sem ismerek aki inkább összefekszik egy random hapsival hogy ugyan annyit fizessen mintha számára szimpi csajokkal lakna együtt.
2019. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Jo otlet, en is azon gondolkodok, hogy kiadom a hazamat fosulis csajoknak, azt amikor neha hazamegyek megnezem oket:)
2019. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Gusztustalan.
2019. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3. Fontos h belegyezzen. És azért két heti 1 szex az nem sok amit a nőnek ki kell bírnia. Szerintem azt bármelyik nő bevállalja.
2019. nov. 1. 16:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bármely nő"


Én például nem, akkor sem ha teljesen le lennék égve.

2019. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas vagy! És a barátaid is azok!
2019. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 felett szűz vagyok férfiként, de még én is szánalmasnak tartom azt, aki csak így jut szexhez. Ez egyszerűen gyökérség. Miért jó ha valaki pénzért úgy tesz, mintha szeretne, mintha vonzónak találna? Ez kicsit olyan lehet, mint az étbevonó massza csokimikulásként: Sehol sincs csoki íze, de szeretne annak tűnni. Az eredmény pedig egyáltalán nem ízlik.
2019. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ha valaki csak igy jut sunához...? más pénzt csal, az rosszabb
2019. nov. 1. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, mint a pénzcsalás, de attól még szánalmas marad :)
2019. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!