Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő még a szőke hercege vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő még a szőke hercege vár fehér lovon?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 24 éves lánnyal. Randi közben elárulta, hogy még soha nem volt barátja és már nagyon szeretne. Gondoltam itt a nagy lehetőség számomra. A randevú vége felé rákérdeztem, hogy mit gondol és hogy hogy érezte magát. Válasz: "nézd, nagyon jól éreztem magam, igazából haverként máskor is szívesen elmegyek veled bárhova. Gondolom nem erre a válaszra vártál."


Ebből arra következtetek, hogy túlságosan válogat és még hisz a mesékben. Igazam lehet?


2019. nov. 1. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
Nekem ha ezt mondja randi után pl kvzóban, akkor azonnal mondom, hogy oké hétvégén ismét tali ha nemet mond ordítok, hogy mindenki minket nézzen. Így igent fog mondani, ez midig beválik.
2019. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd a fenébe, egy lyukas garast sem ér. :))
2019. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Bár mindenki így állna hozzá, és nem jönne össze mindenki az első jöttment idiótával, aki bejön neki külsőre..

Sokkal több boldog kapcsolat lenne, sokkal kevesebb egyedülálló férfi és nő aki normális.

És sokkal kevesebb csalódás.

2019. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennyit arról, hogy legyünk őszinték... :-D
2019. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%
Azok a fránya anyagiak.
2019. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi, ha pasi lenne, már rég megkapta volna, hogy 24 évesen szűznek lenni szánalmas, biztos menekülbek előle a csajok, stb..
2019. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%
Azért én megkérdeztem volna tőle, hogy mit akar? Akkor minek ment el veled randizni? Meddig akarja ezt csinálni? Miért csinálja? Ugye "nem bántásból".
2019. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire egyértelmű hogy veled kellett volna összejönnie, akkor minek kérdezted meg, hogy mit gondol?
2020. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Ezt ennyiből nem lehet megállapítani. Az, hogy már nagyon szeretne valakit, nem jelenti azt, hogy akkor azonnal össze is jön bárkivel. Bár mivel 24 évesen még soha senkije nem volt, valószínűleg válogat rendesen. De ha nem akar veled lenni, úgysem lesz
2020. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
A szőke herceg viszont nen szeret pu..ncit pókhálózni.
2020. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!