Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos, vagy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos, vagy átlag alatti nők miért akarnak olyan férfit maguknak, akik jóval átlag felettiek? Egyszóval miért hiszik azt, hogy csak azért mert ők "nők" kijár nekik a szőke herceg fehér lovon?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az oltások, több éves tapasztalatom van e téren.

Rengeteg helyen járok ahol megfigyelhetem az emberek ismerkedési szokásait, de az interneten is bőségesen lehet a kérdésben említett példákat találni.

És igen, általánosítok mert amikor a környezetemben átlagban 50%-nál nagyobb arányban tapasztalhatóak a fent leírtak, akkor már általánosságról beszélünk.

A haveri társaságomban elég sok a jóképű férfi, én is annak mondanám magam.

Szóval elég sokszor előfordul, hogy ha megyünk valahová szórakozni akkor kontaktusba kerülünk nőkkel.

Általában 50-50 (fiúk és lányok) a kezdeményezések aránya, sokszor van hogy a csúnyácska kövér, vagy a simán a ronda arcú csajok betalálnak minket.

Ezzel persze semmi gond nincsen, csak mikor megkapják az elutasítást akkor mi vagyunk a nagyképű beképzelt bunkó tapló stb. férfiak, amiért csak azért mert pina van a lábuk között, nem hoztuk le a csillagokat az égről.

Hozzátenném hogy átlag alatti nőkről beszélünk, a 25-30 éves korosztályról.

Átlag alatti: kövér, igénytelen a kinézete, zsíros lenőtt a haja, ugyan abban a ruhában jár (nem a szegényekről beszélek, hanem arról aki szimplán szarik bele, hogy adjon magára) 2 mondatot nem tud értelmesen elmondani g.c.i b-meg f.om -ozás nélkül.

Na most persze ez a radikálisabb felhozatal, van az ennél egy fokkal jobb, akinek a kinézete átlagos, és egyszerűen nincs semmi kisugárzása ami felkeltené egy férfi érdeklődését.

Ezek a fajta nők az elutasítást a női nem iránt elkövetett támadásnak értelmezik, tehát abszolút nem fogják fel, hogy csak azért mert p.ájuk van nem fognak értük a férfiak omladozni (már aki...).

De miért van ez?

A másik, hogy a facebook-on meg társkeresőn is számtalanszor betalálnak a csúnyán fogalmazva "leélt" 30+ nők, vagy gyerekes anyukák.

Pedig ha valakinek van egy kis önkritikája, az nem fog olyan helyen kopogtatni ahol tudja hogy semmi esélye.

Legalábbis én sem próbálkozom olyan helyen, ahol tudom hogy nincs esélyem, van annyi önkritikám hogy tudjam mik a képességeim, és az embereket is ismerem annyira, hogy lássam ki az aki "meghódítható".

A fent említett nők ezzel ellentétben abszolút nincsenek tisztában a saját képességeikkel, vajon miért?


2016. febr. 24. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert álomországban élnek, amit a filmekből, sorozatokból, könyvekből és haveri környezetből építettek fel. Látják, hogy húúú, jó pasik és tádám, úgy érzik, nekik is ez kell. Aztán vagy összejön nekik, vagy nem.
2016. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Itt rengeteg kérdés szól arról,hogy jó belsővel,de átlagos külsővel lehet-e esélyem jó csajnál.Na a nők is pont így gondolják.Csak a felszínes ember nézi azt,hogy csakis magához illő kinézetű párja legyen.Valamint a "csúnyább" nők sem akarnak feltétlenül jó pasit maguknak.Pont azért,mert a legtöbb így vélekedik,mint te.Szép külső,romlott belső.
2016. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Miért ne járhatna akárki egy helyes pasival? lol.
2016. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én átlagos lány vagyok mégis kikötöttem a szőke herceg mellett. Hogyan? úgy, hogy szeretjük egymást. Nem minden a külső, sokkal fontosabb az, hogy milyen emberrel éli le az életét az adott személy. Mi tökéletesen passzolunk az élet minden területén, de tök érdekes látni, hogy ha valaki magadfajta ránk néz, akkor lehet ennyit vesz le belőlünk...

(azt persze megsúgom halkan, hogy az ő szemében istennő vagyok külsőre is..tudod hogy? igen még mindig úgy, hogy szeret és én is azért vagyok vele, mert szeretem)

22/N

2016. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akikről te írsz azokat én inkább igénytelen, IQ2 ribizliknek mondanám, akiknek vagy csak a picsjük viszket, vagy gyereket akarnak hogy majd ti "jobb módú szépfiúk" fizessetek. Vagy csak szimplán fel akarnak vágni veletek...

Lehet lepontoztok, de az igénytelenekről ez a véleményem. Más eset ha valaki pusztán csak nem egy szépség, de azért odafigyel magára. Az ilyennek azért remélem adsz némi esélyt...

Viszont meglep hogy 30 körüliekről írod ezt, én sem vagyok sokkal több, de sose mennék oda egy idegenhez udvarolni...

N31

2016. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy átlagos és átlag alatti férfi és nő. Ezek mind szánalmas általánosítások. Egyszerűen csak zavar téged hogy adott egy nem túl helyesen kinéző lány, akinek helyes pasija van..
2016. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mivel az emberek ízlése eltérő, és minden zsáknak megvan valahol a foltja, úgy gondolom, mindenki másképp értelmezi ezeket a kategóriákat a maga szemszögéből. Aki neked átlagos, az valakinek átlag feletti, másnak átlag alatti, aki neked átlag alatti, lehet, hogy pont az lesz valakinek átlag feletti. Ha nem üresfejű emberekről beszélünk, a párválasztás összetett dolog.
2016. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom senki se fogta fel a kérdés tartalmát.
2016. febr. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!