Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg bűn, hogy udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg bűn, hogy udvarolni próbáltam a haverom rokonának?

Figyelt kérdés
Van egy jó haverom, elmentünk bulizni múlt héten. Ott volt néhány rokona, az egyik távoli rokona, nem is tudom, hogy hogyan mondják. Szóval unokanővérének a lánya, akinek ő ha jól tudom másodnagybácsi? 11 évvel fiatalabb nála és nálam is, de nem "kicsi" már, 29 éves. Gyönyörű és értelme is, ahogy elbeszélgettünk, szerettem volna jobban megismerni, minden hátszó szándék nélkül... Haverom rámtámadt, hogy ezt hogy gondolom, mekkora féreg vagyok és hasonlók. Pedig ismer, nem vagyok olyan, aki kihasználja a nőket, még kalandom sem volt, vele sem ilyen szándékkal akartam megismerkedni, pláne nem bántani. Még azt is mondta, nehogy be merjem jelölni Facebook-on. Ez tényleg ekkora gáz vagy én vagyok rosszul bekötve?
2019. nov. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Valami nem oké "haverodnál".

Soha nem értettem az ilyen hozzáállást. Inkább egy vadidegen, mint egy jóhaverom? Ne haragudj, de értelmes ember nem gondolkozik így. Inkább örülne, hogy a húga nem valami kocsmai csövest szedett össze.

Mellesleg: semmi köze hozzá. Ki a franc ő, hogy két felnőtt ember interakciójába belepofázzon? Mi az, hogy megtiltja, hogy bejelöld? Ez még tini kategóriának is rossz. Én ott helyben megszüntettem volna ezt a "haverságot".

2019. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem értem, nem ilyen ő, egy értelmes férfiként ismertem meg eddig, ezért gondolkodtam már el azon, hogy tényleg gáz...
2019. nov. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!